Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Pedofil držel Andreje (9) v zajetí celých 10 let. Do vězení jde za znásilnění už podruhé

Nikitin se svou obětí. Krátce předtím byl propuštěn z vězení.
Zdroj: profimedia.cz
trest
Útočiště, které se proměnilo v pekelné vězení. To si prožil dnes devatenáctiletý Andrej z Ruska. Ten před deseti lety utekl od své matky a pod svá křídla si ho vzal Eduard Nikitin (42), který se živil jako pošťák. Mimo jiné měl "slabost" pro malé děti. Pedofil Nikitin, který byl v roce 2007 propuštěn z kriminálu, věznil Andreje u sebe doma celých deset let.

Moskevský soud odsoudil pedofila Eduarda Nikitina ke dvaceti letům vězení za držení a znásilňování malého chlapce po dobu deseti let. Informuje o tom ruská informační agentura Novosti. Chlapce měl Nikitin držet ve svém bytě přes deset let. Tehdy devítiletý Andrej utekl od své matky a u Nikitina nalezl pomyslné útočiště. Jenže to se během chvíle změnilo v peklo.

Andrej byl Nikitinem zneužíván a nebyl schopen od něho utéci. Nikitina policie zadržela až po deseti letech a k činu se přiznal. Policie vyslechla i Andreje, kterému je dnes devatenáct let. Psychologové se obávají, že psychika mladého muže je trvale porušená.

Nikitin byl už jednou odsouzen za sexuální zneužívání. V roce 2007 byl však z vězení propuštěn. Krátce nato potkal Andreje a unesl ho.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy