Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pedofil Christian Brueckner se neudržel: Naznačil, že Maddie zabil a tělo hodil prasatům

Pedofil Christian Brueckner se neudržel: Naznačil, že Maddie zabil a tělo hodil prasatům
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 13 fotografií
maddie
Teprve tříletá Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, zmizela už před 13 lety na dovolené z apartmánu v Praia da Luz v portugalském Algarve. Podezřelým číslo jedna je nyní německý pedofil Christian Brueckner (43), který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina holčičky. Nyní je ve vězení za jiné zločiny, jeho kolegové ale prozradili, že v roce 2014 dostal záchvat vzteku a řekl něco, z čeho jde mráz po zádech.

Christian Brueckner je aktuálně hlavním podezřelým v případu zmizení a možné vraždy Madeleine McCann. Ta zmizela v roce 2007 z hotelového apartmánu v Portugalsku, kde tou dobou německý pedofil žil a pracoval.

Od doby, co policisté poprvé promluvili o podezřelém, začaly na světlo světa vyplouvat zajímavé a děsivé informace, které napovídají tomu, že Bruecker má v případu Maddie skutečně prsty. Naposledy promluvili jeho bývalí kolegové, které v roce 2014 velmi vyděsil svým prohlášením.

Před svým posledním zatčením a uvězněním pracoval Christian Brueckner v baru, kde jeho kolegové jednou stočili konverzaci k případu zmizelé Maddie. „Když jsme o té holčičce mluvili, začal strašně vyšilovat. Chtěl, abychom to přestali řešit,“ řekla deníku The Sun barmanka Lenta Johlitz.

Hrůzný konec Maddie McCann

Konverzace kolegů o unesené holčičce Christiana rozzuřila natolik, že řekl něco otřesného. „Řval, že to dítě je mrtvé a že je to dobře. Pak řekl, že těla se lze zbavit rychle, protože prasata žerou lidské maso,“ uvedla bývalá kolegyně usvědčeného kriminálníka.

Zmizení

Psal se 3. květen 2007, když Madeleine McCann beze stopy zmizela z hotelového pokoje v letovisku Praia da Luz v Portugalsku. Její rodiče odešli na večeři a když se vrátili, postýlka jejich dcery byla prázdná. O zmizení byla informována policie a zaměstnanci komplexu, později pak hraniční policie a letiště na území Portugalska a Španělska.

Policie i Kate McCann a Gerry McCann jsou přesvědčeni, že holčička byla unesena. Zatímco rodiče dodnes doufají, že je jejich dcera živá, zdravá a znovu se šťastně shledají, podle vyšetřovatelů jsou naděje na to, že ji najdou naživu, minimální.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy