Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pedofil Christian B. se před zmizením Maddie chlubil svým karavanem: Můžu v něm vozit děti a nikdo je nenajde

Pedofil Christian B. se před zmizením Maddie chlubil svým karavanem: Můžu v něm vozit děti a nikdo je nenajde
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
podezřelý
Pedofil Christian Brueckner (43), který je podezřelým číslo jedna v případu únosu a možné vraždy tříleté Madeleine McCann, se krátce před zmizením dívenky dost podivným způsobem chlubil svým karavanem. Muži, kterého viděl poprvé, vyprávěl věci, ze kterých mrazí. Ten nyní věří, že není pochyb o Bruecknerově vině.

Od zmizení Madeleine McCann, které rodiče říkali Maddie, uběhlo už 13 let. Za tu dobu vyšetřovala policie hned několik podezřelých a došla k závěru, že holčička už nemůže být naživu. Hlavním podezřelým je nyní německý pedofil Christian Brueckner, na kterého ukazuje hned několik důkazů a svědecké výpovědi.

Ohledně Christiana a jeho podivného chování před i po zmizení Maddie se vyjádřili jeho kolegové, bývalé přítelkyně i bývalý zaměstnavatel. K těmto lidem měl Brueckner blízko a není divu, že se před nimi tolik nehlídal. Podivné řeči ale vedl i v přítomnosti muže, kterého vůbec neznal.

Jen pár týdnů před zmizením Madeleine přijel muž jménem Dieter F. do Portugalska navštívit svou dceru. Nedaleko potkal právě Bruecknera, který se mu chlubil svým novým karavanem. „Řekl mi, že v tom karavanu má spoustu prostoru na převážení dětí,“ řekl muž deníku The Mail. „Můžu tam vozit drogy i děti, v karavanu je bezpečné místo, nikdo je nenajde a mě nikdo nechytí,“ chlubil se Christian.

Christian Brueckner je vrah, tvrdí muž

Přibývá lidí, kteří věří, že se policie s Bruecknerem trefila do černého a po letech nalezla skutečného únosce a vraha Maddie. To samé si myslí i Dieter, kterému se Christian chlubil svým karavanem. „Věřím, že tu holčičku unesl a karavanem ji odvezl pryč z Portugalska,“ řekl muž.

Smutnou zprávou je, že němečtí vyšetřovatelé nemají na Christiana Bruecknera nic nového a obávají se, že případ opět vychladne. Usvědčený pedofil přitom zrovna žádá o podmínečné propuštění z vězení, odseděl si totiž už dvě třetiny trestu. Brzy by tak mohl být znovu na svobodě.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy