Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Pedantská Meghan a nepořádný Harry? Tohle na ně práskli bývalí zaměstnanci

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Královská rodina

Pracovat pro britskou královskou rodinu je něco, co se nesplní jen tak někomu. Někteří jedinci, kteří pracovali pro Meghan Markle a jejího muže prince Harryho, avšak toto období nepovažují za své nejšťastnější. Podle některých bývalých zaměstnanců byl tento pár velmi pedantský a paranoidní, jak informoval Insider.

Meghan Markle žije již několik let s princem Harrym v Americe. A i přesto, že oficiálně opustili britskou královskou rodinu, mají stále veliké služebnictvo. Už v minulosti vyšly na povrch informace, že měla Meghan Markle své zaměstnance šikanovat, avšak nikdy se to oficiálně nepotvrdilo, jak informoval Insider.

Jedna bývalá sloužící se o své práci pro pár rozpovídala více do detailů. „Nechává po sobě nedojedené sendviče a špinavé nádobí,“ prozradila o princi Harrym.

Další zaměstnankyně uvedla následující: „Nesmíte se jim koukat do očí, nesmíte se přibližovat.“ Dodala navíc, že Meghan byla velmi pedantská a vše rovnala podle barev. Za propisku bez nasazeného víčka navíc dávala důtky.

Meghan se bála o soukromí

Podle dalších informací se Meghan velmi bála o své soukromí a pečlivě si ho střežila. „Mobily a notebooky byly zakázány, u vchodu nás pokaždé prohledali,“ tvrdí další.

Naproti tomu se ale našli i tací zaměstnanci, kteří si pár nemohli vynachválit. „Byl to neuvěřitelný zážitek. Oba jsou neuvěřitelně talentovaní a kreativní. Jsem vděčná, že jsem měla příležitost pro ně pracovat,“ prozradila čtyřicetiletá Catherine St-Laurent pro The Cut.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy