Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Učitel z teplické školy: Drsně setřel všechny, kteří vyhrožovali prvňáčkům!

Učitel z teplické školy: Drsně setřel všechny, kteří vyhrožovali prvňáčkům!
Zdroj: Facebook
Český internet nedávno dosáhl netušeného dna. Teplická základní škola uveřejnila fotku prvňáčků na své stránky a setkala se s vlnou nenávisti. Ve třídě jsou totiž romské, arabské a vietnamské děti a rasistické komentáře na sebe nedaly dlouho čekat. Případem se nyní zabývá i policie.

„Třída plná teroristů, tam by sednul ruční granát, rovnou střílet."

„Ještě, že jsou ze ZŠ Plynárenská. Řešení se přímo nabízí."

Takové šílené komentáře se objevily pod fotkou malých dětí a výhrůžky navíc začali dostávat učitelé i ředitelka. Nyní se na sociálních sítích šíří rychlostí blesku vyjádření jednoho z učitelů, který celou situaci zažívá na vlastní kůži.

"Doufám, že všichni hlupáci, kteří plivali na děti z prosetické školy, jsou na sebe náležitě hrdí. Ano, dokázali jste to, vy internetoví hrdinové! Dokázali jste vystrašit malé děti. Jste na sebe hrdí? Pohled na vystrašené a zmatené děti, které nechápou, proč najednou před jejich školou stojí policisté nebo strážníci, které nechápou, proč se na ně před školou vrhají lidé s kamerou a mikrofonem v ruce, to bylo po dlouhé době něco, co mě zasáhlo," píše Martin Hudeček.

"Malá plačící holčička, která se bojí opustit školu, ve které se cítí bezpečně. Silná kávička. Starší děti, které nechápou, s čím mají lidé na internetu problém. Vždyť celou dobu chodí do své školy, kde jsou spokojené a ve které se snaží něco naučit. Ano, ne všechny děti jsou superúspěšné, ale i ti méně úspěšní se snaží."

"Odpovídat dětem na otázky - Pane učiteli, proč o vás píšou, že tu vychováváte teroristy? Vždyť to přeci není pravda! - je opravdu lahůdka. Naštěstí je průměrné IQ žáka druhého stupně vyšší než IQ některých internetových všeználků a po chvilce pochopí, že na internet bohužel každý může psát, co chce. Ať je to pravda, nebo ne," setřel agresivní komentující pedagog.

Snad se někteří jedinci zamyslí, co příště napíšou ve svých komentářích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy