Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pečovatelka brutálně týrala chlapce s Downovým syndromem. Neuvěříte, co všechno mu dělala!

Pečovatelka chlapce týrala.
Zdroj: Policie
Tiffany Fields z Kentucky má syna, který trpí Downovým syndromem. Protože musela chodit do práce, najala si pečovatelku, která se o něj měla starat. Místo toho ho ale brutálně týrala.

Syn Tiffany Fields trpí Downovým syndromem, epilepsií a srdeční arytmií a potřebuje 24hodinovou péči. Vzhledem k tomu, že musela chodit každý pátek do práce, najala si chůvu Lilian White, která měla ta nelepší doporučení. To ale ještě nevěděla, co jejího syna čeká.

Matka si všimla, že se chování jejího 4letého Luka během pár dní změnilo. A tak se rozhodla, že do pokoje nainstaluje skrytou kameru, aby věděla, co se v jejím domě děje. Když si pak záběry zpětně pustila, byla v šoku.

Pečovatelka dítě týrala, tahala ho po podlaze, seděla na něm a křičela na něj. Pak ho dokonce odhodila do kouta a šla se dívat na televizi. Celou dobu na malého chlapce křičela, že je s*áč, a byla velmi vulgární. Matka ihned zavolala policii a případ skončil u soudu.

Opatrovnice čelí obvinění ze zneužití a týrání druhého stupně. Soud bude pokračovat 13. října. Žena tvrdí, že je nevinná, přestože ji záběry z kamery usvědčily.

Související články

Další články