Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pecka Barbie Girl hrála v rádiích už před 18 lety. Jak členové kdysi slavné skupiny AQUA vypadají dnes?

+ Dalších 5 fotografií
Chcete si připadat staří? Už je to 18 let, kdy z rádií zněl hit Barbie Girl od Aqua. Jak dnes vypadají zpěváci této slavné norsko-dánské skupiny?

Psal se rok 1997, když se do světových hudebních žebříčků dostala norsko-dánská skupina Aqua a jejich hit Barbie Girl. Skupinu založila v roce 1994 trojice Dánů a Norka Lene Nystrøm, která se za jednoho člena skupiny vdala. Členové Aqua to spolu vydrželi jen sedm let, do roku 2001 vydali dvě alba.

Před osmi lety spolu začali opět vystupovat a vyrazili na turné, ale už nikdy nedosáhli popularity 90. let. Před šesti lety ještě vydali album svých nejlepších hitů, od té doby jako by se po nich slehla zem, většinou se věnují soukromým projektům každý zvlášť.

Nejvýraznější členkou skupiny byla zpěvačka Lane, původní profesí modelka a barmanka. Ve světě už o ní sice slyšet není, ve Skandinávii ale na ni nedají dopustit. Před pár lety porotcovala v dánské verzi Voice. V roce 2012 si také střihla roli ve filmu Cold Hearts.

Mohlo by vás zajímat

Další články