Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Peče celá země: Z kola ven šla Veronika, anorektičku Aničku kárali, že neochutnává

Zdroj: reprofoto Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
peče celá země
Pátý díl kulinářské show Peče celá země se točil okolo velikonočních pokrmů. Soutěžící museli upéct kynutý věnec, sekanou s vajíčkem v těstě a dort ve tvaru kraslice. Z kola ven šla Veronika Hanákové, jejíž výkon porotu nepřesvědčil. Zůstává sedm amatérských pekařů a cukrářů, kteří bojují o vítězství.

Veronika Hanáková vypadla z kulinářského klání Peče celá země v pátém dílu. „Bylo mi s vámi moc hezky, jsme skvělá parta,“ měla sympatická blondýnka slzy na krajíčku.

Soutěžící museli upéct velikonoční věnec, sekanou s vajíčkem v těstě a dort ve tvaru kraslice. Veroničiny výtvory porotu ve složení Mirka van Gils Slavíková a Josef Maršálek zaujaly nejméně.

Řeč opět přišla i na anorexii, se kterou válčí favoritka Anna Klápšťová. „Měla byste to rozhodně ochutnávat,“ káral ji Maršálek. Anička už dřív přiznala, že je to pro ni nepřekonatelný problém.

Zbývá sedm soutěžících. Tak uvidíme, jak se jim bude dařit příště.

Související články

Další články