Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Peče celá země! Tomáš Řepka je králem pekařů a popsal, jak ve vězení dělal housky a koláče

+ Dalších 22 fotografií
velký rozhovor
Peče celá země! A je to pravda. Mezi nejslavnější pekaře naší vlasti nyní rozhodně patří také Tomáš Řepka (46). Ten v rozhovoru pro televizi Prima popsal, jak se dostal k pekařskému řemeslu a jak mu to šlo od ruky. Kateřina Kristelová (40) bude mít v kuchyni zdatného pomocníka.

Sledujete pořad České televize Peče celá země Mezi šikovnými soutěžícími by se neztratil ani Tomáš Řepka (46). Ten se ve vězení naučil nejen pokoře. Také ovládl pekařské řemeslo.

Tomáš Řepka se nechtěl ve vězení jen tak válet. Protože nečinnost a nuda je to nejhorší, co vás v base může potkat. Šel tedy dobrovolně makat do pekárny, kde se o něj svědomitě staraly tamější pekařky.

"Dělal jsem 500 toastů denně, chodské koláče, rohlíky, zákusky. Byl jsem hodně učenlivý, jelikož pocházím z vesnice, jsem manuálně zručný," usmál se bývalý fotbalový reprezentant a vzkázal Kateřině Kristelové (40), že pečení je teď jeho parketa a bere si to pod palec i doma.

Ostrý vzkaz Erbové

Řepka ale nemluvil jen o pečení housek. Část rozhovoru věnoval také bývalé manželce Erbové (38). Vůbec se mu nelíbí, jakým stylem Vladimíra vychovává jejich syna. Co Řepka Erbové vzkázal? Podívejte se zde

Související články

Další články