Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Peče celá země: Show plná lidí s barvenými vlasy a zmatenými moderátory

Zdroj: reprofoto ČT1
+ Další 4 fotografie
peče celá země
GLOSA: Dnes večer jste mohli vidět na obrazovkách České televize novou reality show Peče celá země. Je to takový o něco nudnější odvar MasterChefa, ve kterém je více soutěžících s barevnými hlavami, méně porotců a dva zmatení moderátoři. V celé soutěži dnes šlo vlastně o to, kdo upekl a nakrájel lepší bábovku a řekl větší moudro.

Peče celá země je reality show, ve které je spoustu lidí, kteří mají rádi sladké a rádi se nechají poučovat od jiných lidí, kteří mají také rádi sladké. Celou pečící soutěží vás provází Tereza Bebarová, kterou si všichni pamatují jako Světlanu z Ulice a při jejím komentování vyhrocených situací všem chybí její ukrajinský přízvuk.

Jejím moderujícím partnerem je Václav Kopta, kterému se podařilo zhubnout, což je super. V dnešním díle soutěžící pekli různé dorty a někteří sladili svůj výtvor s barvou vlasů, což se osvědčilo jako super tah, protože dnes večer vypadl chlapec, kterému barva vlasů neladila s jeho výtvorem.

Kromě neotřelých a originálních receptů se mohl divák dnes dozvědět plno mouder. Soutěžící s barvenými hlavami ze sebe nechrlili jenom dorty, ale také chytré fráze jako „Jedna věc je dát bábovku do trouby a druhá vyndat.“

Během toho, co soutěžící bojují o nejlepší kus upečené bábovky, svěřují se moderátorům. „Mám rád sušenky,“ svěřil se jeden z amatérských cukrářů.

Zpomalené záběry, kterak porota krájí upečené bábovky a do úst vkládá těsto, které se jim pomalu převaluje na jazyku vás možná dožene k šílenství, ale než se tak stane, tak vám Tereza Bebarová stihne představit soutěžící Petru, která žije na statku a jejím největším koníčkem je studium venkovských tradic.

Tahle soutěž aspiruje na největší televizní bizár za rok 2020 a to je teprve začátek ledna.

Související články

Další články