Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Peče celá země: Chystá se zbrusu nová kuchařská soutěž pro pekaře

Zdroj: Česká televize
nový pořad
Na obrazovky České televize vtrhne nový pořad, který nese název Peče celá země. Nová reality show sice určitě přinese i drama a napětí, ale hlavním tématem je láska k pečení. Češi, jak je známo, pečou velmi rádi a dobře. Televize sáhla po osvědčeném britském formátu vysílaném pod názvem Bake Off.

Česká televize už brzy představí u nás úplně nový pořad Peče celá země inspirovaný britským pořadem Bake Off. Ve Velké Británii sklízí pořad ohromný úspěch a my budeme mít brzy možnost vidět tuhle podívanou na vlastní oči. A nejspíš si u obrazovek alespoň na dálku i pořádně navnadíme chuťové pohárky.

Peče celá země je soutěž amatérů, kteří nám předvedou, jak umí kouzlit s troubou. Představí se nám 12 soutěžících z různých koutů České republiky. Každý účinkující bude mít za úkol představit tradiční pochoutky, které se dají v jeho kraji ochutnat. Seznámí diváky i se surovinami a recepty, které jsou pro jeho kout republiky tradiční a vyhlášené.

Tvůrci pořadu vám neslibují napínavou reality show plnou emocí, osobních dramat a napětí. Jde jim pouze o to, aby poukázali na to, že lidé i k tak zdánlivě banální práci, jakou je pečení, chovají velikou lásku. Za touto činností se totiž ve skutečnosti skrývá mnohem víc. Úcta k tradicím a přírodě - protože naši předci vždy pekli podle toho, co jim příroda v daném kraji nadělila. Česká televize chce vzdát hold fascinující zručnosti lidských rukou a projevit uznání zápalu pro věc, který nejlepší domácí pekaři musí mít.

A aby to pro diváky bylo zajímavější, bude se celá show odehrávat v kouzelném zámeckém parku. Samotné natáčení bude probíhat uprostřed pohádkové zahrady, což dozajista vytvoří skvělou atmosféru. Taky se těšíte?

Související články

Další články