Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

"Pažoute, ty mi š*ustáš dceru!?" Připomeňte si nejlepší hlášky z Románu pro ženy

Zdroj: Bioscop
+ Dalších 10 fotografií
FILM
Vznikla sice už v roce 2004, ale komedie Román pro ženy je nadčasová a i po tolika letech se v ní najde lecjaká žena. Patříte mezi ně? Ať už ano nebo ne, určitě se pobavíte nad výběrem nejlepších hlášek z filmu, v němž zazářili Simona Stašová, Marek Vašut a Zuzana Kanócz, slovenská herečka maďarského původu.

Máte rádi film Román pro ženy Šílená jízda plná hledání osudové lásky a životního štěstí je protkaná nadupanými hláškami. Pobavte se nad osmičkou nejlepších!

1. Oliver: "Ideální muž je nebezpečný mýtus. Je to virus napadající ženskou racionalitu, pokud ovšem něco takového jako ženská racionalita vůbec existuje."

2. Laura (Čte SMS od Rickyho.): "Je tady spousta kurev. Ale ty jsi ta největší."

3. Ricky: „Vždyť já už nám dva roky tajně spořím na byt. Jako blbec. S liškou.“

4. Laura: "A tohle je redakce časopisu Vyrovnaná žena, tady pracuju. Oliver by řekl, že Vyrovnaná žena je Bravo pro čtyřicetiletý."

5. Hubert: "Nazdar, Lauro. Musím bohužel konstatovat, že ani dnes nevypadáš vyrovnaně."

6. Jana: "Pažoute, ty mi šoustáš dceru!?"

7. Ingrid: "Nejhorší jsou šetřílci. Takoví ti, co jdeš do kina a platíš si lístky napůl. Jednou u mě bydlel jeden a ten používal celej měsíc ten samej kus zubní nitě!"

8. Ingrid: "Někdy ty lesby docela chápu."

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články