Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pazderková si s Pavláskem vystřelili z Chili a Nikol: Zlých intrikářek už se nemusí bát

Pazderková si vystřelila z Chili a Nikol.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
survivor

Herečka Iva Pazderková (41) už je ze Survivoru zpět v Česku, kde se pomalu, ale jistě aklimatizuje. Se svým hereckým parťákem Lukášem Pavláskem (43) si vystřelila z Chili a Nikol Čechové, které byly ve hře proti ní a dokonce ji nazvaly psychicky labilním člověkem. Úsměvný příspěvek sdílel Pavlásek na svém Instagramu.

Herečka Iva Pazderková se během doby na ostrově nezačlenila ani do jednoho z týmů, což pro ni znamenalo odjezd domů poté, co prohrála dielovou soutěž s Adamem Raiterem. Pazderková už je zpátky v Česku, kde přiznala, že ji vypadnutí zamrzelo.

"Bylo to skvělé, jsem za ten zážitek vděčná a mrzí mě, že jsem tam nebyla déle. To přežívání v divočině je moje věc, miluji to a strašně mě to bavilo. I ty soutěže, které jsem nezvládala jako jiní, tak mě bavily. Mrzí mě, že jsem si tam ještě nesáhla na své limity, ale hodnotím to jako krásnou životní zkušenost. Zažila jsem tam zvláštní okamžiky štěstí, bez ničeho a o hladu, také hodně velkou svobodu, jakou jsem vlastně ještě nikdy v životě neměla. Ještě to budu zpracovávat, hlavně v konfrontaci s civilizací," svěřila se Iva Pazderková pro televizi Nova.

Nejen v reality show, ale také v očích diváků Survivoru nebyla příliš oblíbenou hráčkou. Na ostrově proti ní hrály zejména Chili a Nikola Čechová, která ji dokonce nazvala psychicky labilní.

Iva bere kritiku s humorem

Kritiku si herečka k srdci příliš nevzala, naopak se jí zasmála. Se svým hereckým parťákem Lukášem Pavláskem si pak z Chili a Nikol vystřelili. "Už jsi u mě, neboj, už tady není ta zlá kuchařka ani youtuberka. Už na tebe tady doma nikdo neintrikuje," uklidňuje Pavlásek v příspěvku Pazderkovou, která v jeho náruči hraje vystrašenou Ivu, které Survivor obrátil život naruby.

"Luky, že spolu budeme vždy v alianci," říká Pavláskovi, který ji opět ujistí, že je vše v pořádku. "Určitě, neboj. Ona je z toho úplně špatná," ujišťuje Pavlásek posmutněle a Ivě nabízí panáka, kterého do sebe Iva kopne.

"Tady máš, neboj se. Je to kokosová voda. To je jediné, co ty jsi schopná přežít, Pazderková, tamhle dostaneš ještě jednoho," dodává.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy