Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pazderková se v Survivoru drží jak klíště: Měli proti ní postavit Veve, myslí si diváci

Kmenová rada byla pro soutěžící velmi nepříjemná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
názory

Zdá se, že herečka Iva Pazderková (41) nepadla v reality show Survivor na TV Nova nikomu příliš do noty. Ani po jejím přestupu do modrého týmu se její reputace nezlepšila a na kmenové radě dostala nejvíce hlasů. Ke svému štěstí ale získala do duelu Lukáše, který výzvu nezvládl a hru opustil. Tomáš Benko uskutečnil svou volbou podle diváků sice mazaný, ale zároveň špatný krok. Ivě je naopak štěstí stále velmi nakloněno.

Šestý díl reality show Survivor byl velmi nepříjemným překvapením pro herečku Ivu Pazderkovou, kterou chtěl kmen opět vyloučit, ale pak zejména pro učitele Lukáše Urbana, který se s Ivou musel volbou Tomáše utkat v duelu. Ten nakonec prohrál.

Hráči z modrého kmene doufali, že bude právě Iva tím slabším článkem, ale ukázalo se, že v ní skutečné dřímá Xena bojovnice, a nad Lukášem vyhrála s nadhledem a s kamenným obličejem.

Názory diváků: Šlo o mazanou hru Tomáše?

Nejnovější díl Survivoru tentokrát diváky podle jejich veřejně sdílených názorů bavil. Mnohé také překvapilo, že Tomáš vybral k Ivě do duelu právě Lukáše, který byl silný článek týmu AZUA. Avšak ze strany Tomáše Benka mohlo jít i o mazanou taktiku.

"Dobrovolně oslabili tým o dalšího chlapa, zdá se mi to nezodpovědné. Mají tam opět Pazderkovou, která je v soutěžích k ničemu. Takto vyhrávat opravdu nebudou. Měli tam dát Veve. Jsem zvědavá, co tam teď předvedou," píší diváci po šestém dílu.

Mnozí sledující drsné reality show by do duelu zvolili ženu. "Nechápu, proč k Ivě dali chlapa. Dělají, jako by ho nepotřebovali. Potřebují si asi záměrně uškodit? Měli tam dát Veve, byla by to nejlepší volba."

Jiní diváci ale chápou, že je reality show Survivor především hra plná intrik. Na toho nejlepšího pak čeká i milionová odměna, což byl cíl, nad kterým Tomáš možná přemýšlel, a proto se rozhodl zkusit vyloučit jednoho ze silných hráčů.

"Tomáš si jde za svým. Lukáš pro něj byl moc silný protivník, proto se ho zbavil. Nejde mu o výhru kmene, ale jen o jeho vlastní," podotkl další z diváků.

Více o reality show Survivor Česko 2022 ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy