Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pax Jolie-Pitt neměl lehký začátek: Angelina ho našla v sirotčinci, Brad ho nechtěl

Pax Jolie-Pitt: Brad Pitt ho nechtěl, Angelina Jolie si ho vybojovala
Zdroj: Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
rodina

Patřili mezi nejkrásnější páry Hollywoodu, v posledních letech se však nenávidí do morku kostí. Řeč je o Bradu Pittovi (58) a Angelině Jolie (47). Herecké duo, které spolu vychovává celkem šest dětí, oznámilo rozpad manželství již v roce 2016, jak uvádí etonline.com. Jejich spor ale stále není u konce, dodnes vedou soudní spory o potomky, jedním z nichž je i chlapec Pax Thien Jolie-Pitt, který dnes slaví 19. narozeniny.

Mladík z Vietnamu, který dnes slaví již 19. narozeniny, dostal životní šanci. Jako chlapečka z vietnamského sirotčince ho před 15 lety adoptovala Angelina Jolie, a to i přes nesouhlas Brada Pitta. Filmová Lara Croft mu dala jméno Pax Thien, které znamená „klidné nebe“, jak uvádí web People. Po svatbě Angeliny a Brada začal klučina používat jméno Pax Jolie-Pitt.

Ve stopách rodičů

Pax již několik let doprovází své rodiče a zejména maminku na řadu významných událostí. Hrdá Angelina ho například přivedla i na předávání Zlatých glóbů, jak uvádí Hollywood Life.

Aktuálně jde mladík ve stopách svých rodičů. Vedle své slavné matky si zahrál ve filmu Zloba - Královna černé magie, který na ČSFD získal 73 %. Dále svůj hlas propůjčil jedné z postav animovaného filmu Kung Fu Panda 3.

Ačkoliv by se někomu mohlo zdát, že dítě slavných rodičů se bude chovat jako floutek, v případě Paxe to tak rozhodně není. Zahraniční média nedávno zveřejnila fotografie, kde hoch pomáhal Angelině s nákupem a doprovodil ji i do různých obchodů. Tráví spolu rádi volné chvilky a jejich vztah je krásný a pevný. Kromě Paxe má filmová kráska ještě syna Maddoxe, dcery Zaharu, Shiloh Nouvel a dvojčata Knoxe a Vivienne.

Spor Jolie - Pitt

Již 6 let se táhne rozvod této slavné hollywoodské dvojice. Nyní ale spory dostávají nový rozměr. Řeší se nejen péče o děti, ale i tahanice o vinici ve Francii. Pitt žaluje Angelinu za to, že měla prodat svůj podíl ve vinařství Chateau Miraval, které si pořídili, když ještě byli spolu. Jak informoval Page Six, mělo se jednat o „tajný” prodej, o němž neměl herec ani ponětí.

Slavná herečka se smyslnými rty podala protiobžalobu, ve které je zaznamenán fyzický útok Pitta na Jolie. Herec s hvězdnou kariérou měl údajně s Jolie třást a natlačit ji na zeď. Poté měl dát několikrát pěstí do zdi. Když chtěl Pitt zaútočit i na děti, Jolie zasáhla a při záchraně dětí jí měla hvězda snímku Troja poranit záda a loket, jak uvádí etonline.com.

Kromě Paxe nemá idol žen dobrý vztah ani s druhým adoptovaným synem Maddoxem. S chlapcem z Kambodže dlouhodobě nemluví poté, co se údajně poprali kvůli Angelině.

Pitt dlouhodobě fyzické násilí vůči své expartnerce popírá. Jak bude pokračovat soudní řízení? To se brzy dozvíme.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy