Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pavučiny i zaneřáděná toaleta: Z premiérové Výměny manželek se vám zvedne žaludek!

+ Dalších 5 fotografií
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Kostelce u Jihlavy, kterou tvoří Kristýna (23), Filip (21), syn Pepa (4) a dcera Jolanka (5). Na druhé straně se seznámíme s Andreou (34), Lukášem (33), Lukášem (10), Dominikem (8) a Alexem (1,4), kteří žijí v Ostravě. U páru z Kostelce se podle jejich slov ze vztahu vytratila vášeň a důvěru narušila Filipova nevěra. Od Výměny manželek čekají utužení vztahu. Druhá rodina chce zkusit, jaké to bude žít deset dní od sebe.

Obě rodiny se do Výměny manželek přihlásily s tím, že jim pomůže vyřešit jejich problémy. Kristýna by ráda začala znovu věřit Filipovi. Ten totiž vztah narušil svojí nevěrou. Andrea chce zase vědět, zda bez dětí a muže vydrží deset dní. Kdyby ale věděla, co ji v náhradní rodině čeká, účast v pořadu by si asi rozmyslela.

Už při otevření dveří ji čekal šok. Byla zděšená z nepořádku a zažrané špíny. Byt byl plný pavučin, na zemi se válel prach i drobky a toaleta, kterou zřejmě nikdo nikdy nečistil. Zda pobyt přežije ve zdraví, uvidíte ve středu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články