Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pavoučí invaze: Nadržený hmyz zaplavuje lidské domácnosti, chce se množit

Británii sužují nadržení pavouci: Je to invaze, hlásí média
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Pavouci

Je to pavoučí invaze, hlásají britská média včetně deníku The Sun. Ten uvedl, že sexuchtivý hmyz vede útoky na britské domácnosti. Blíží se totiž období páření a nadržení pavouci hledají, kde by se dalo nejlépe rozmnožit.

Sexuchtiví pavouci útočí

Po sexu touží kdejaké zvířátko a ani nejrůznější havěť není výjimkou. Třeba takoví pavouci. Ti ale dokážou také pěkně potrápit. Zrovna teď se totiž blíží období jejich páření a osminozí tvorečci začínají vyhledávat vyhřátá lidská obydlí, aby v nich mohli uvést své erotické sny do praxe.

To se ovšem nelíbí Britům, kteří si na útoky sexuchtivých pavouků na své domy začínají stěžovat. Britské deníky to označují za "pavoučí invazi do britských domácností." Lidé, kteří mají z hmyzáků strach, chodí raději usínat třeba s rozsvícenou lampičkou.

Nejen Angličané jsou však v ohrožení, vždyť hmyz žije snad všude. I Češi proto mají s osminohými bestiemi neblahé zkušenosti. Pavouci vyhledávají teplé a suché prostředí, kde je nebude během páření nic rušit a nezmoknou. Nějaká ta pavučina tu či támhle asi ještě nikomu neublížila, na nápor nadržených pavouků už ale každý připravený není. Pokud máte doma nějaký tmavý kout, jste v ohrožení. Jak se před tvory, kteří podle webu The Sun útočí na Británii, bránit?

Jak se vlastně rozmnožují?

Pokud potřebujete rychlou spásu, přivolejte do blízkosti svého domu nejúčinnější pavoučí zabijáky - berušky. Ty škůdce bez lítosti sežerou. Kromě toho nezapomínejte ani na pravidelný úklid. Pomůže i vůně citrusů, eukalyptu či skořice.

Pavouci jsou mnohem chytřejší, než by se na první pohled zdálo. S přesností dokážou určit věk svých partnerů. Samečci pak dávají přednost mladším pavoučicím. A jak se vlastně pavouci rozmnožují? Samec utká síť, do které vpraví své sperma. To pak vloží do své erotické partnerky. Potom už pár jen čeká, až se jim narodí malí pavoučci.

Související články

Další články