Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pavol Habera promluvil o SuperStar 2020: Nechápu, že někdo odsuzuje soutěžící

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 2 fotografie
ROZHOVOR
Traduje se o něm, že v soutěži SuperStar je nekompromisní. A lidé si ho zamilovali zejména kvůli tomu, že jako zkušený hudebník má směrem k soutěžícím převážně objektivní názor. Teď Pavol Habera (57) promluvil o své roli kata v pěvecké show, ale třeba nečekaně prohlásil, že kdyby jeho věk ukazoval jinou - nižší - číslovku, do SuperStar by se určitě přihlásil.

Je něco, co vás zatím v SuperStar překvapilo?

Že se rodí opět noví a noví šikovní lidé. Myslím, že letos tam budeme mít opravdu hodně dobrých soutěžících. Je tam vlastně od všeho něco, takže jsem velmi spokojený.

Bylo víc šikovných, méně šikovných?

Tentokrát bylo opravdu více těch, kteří mají co ukázat. Průměrných se přihlásilo velmi málo.

label alt

Kdo je Pavol Habera:

Pavol Habera, někdy neformálně Paľo Habera, se narodil 12. dubna 1962 v Breznu. Je slovenský zpěvák, skladatel a muzikálový herec. S partnerkou, českou topmodelkou Danielou Peštovou, má dceru Ellu Joy Annu a syna Paula Henryho. Z prvního manželství má dospělou dceru Zuzanu.

Kariéru začínal v kapele Avion, od roku 1988 je znám tím, že se stal frontmanem skupiny Team, která až po jeho příchodu zaznamenala větší úspěch. V roce 1992 se současně vydal na sólovou dráhu. Pavol Habera žil 4 roky v USA.

Pavol Habera byl členem poroty soutěže Slovensko hľadá SuperStar 1, 2 a 3, kde působil v úloze "kata“. Byl také členem poroty série Česko Slovenské SuperStar 1 a 2. Je známý především jako zpěvák, působí však i jako skladatel.

Vy jste u SuperStar od samého začátku. Je někdo ze soutěžících, kdo se vám okamžitě vybaví?

Všichni finalisté byli vlastně vždy velmi osobití. Hodně z nich se muzikou živí a jsou skutečně úspěšní. Rozhodně jsem neplánoval, že budu v porotě tak dlouho, protože je to samozřejmě velká zodpovědnost. Je příjemné vidět hotové zpěváky, kteří prošli naší soutěží.

Kdo chybí na naší hudební scéně?

Myslím, že tu chybí člověk, který prorazí i v zahraničí. Určitě se to stane a já v to doufám, ale samozřejmě nedokážu říct kdy. Moc to těm mladým lidem přeju, možnosti jsou dnes obrovské. Když jsme začínali my, rozhodně jsme je neměli.

Přihlásil byste se vy sám do SuperStar?

Ale ano, já absolvoval všechny možné hudební soutěže, když jsem začínal jako neznámý kluk ze středního Slovenska. Hodně soutěží jsem dokonce vyhrál a dostával jsem spoustu nabídek. Byly to super zkušenosti. Moc nechápu, proč někteří lidé odsuzují soutěžící talentových show.

Jak byste charakterizoval vaši porotu?

Podle mě je výhoda, že my tři chlapi už máme zkušenosti s televizí. Přítomnost holek nás velmi obohacuje a zároveň nás usměrňují, protože dokážou říct přesně to, co mají.

Související články

Další články