Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavol Habera přiletěl z USA kvůli finále SuperStar 2020: Tryskáč ho stál majlant

Pavol Habera přiletěl z USA kvůli finále SuperStar 2020: Tryskáč ho stál majlant
Zdroj: archiv Pavol Habera
+ Další 4 fotografie
Drahý návrat
Pavol Habera (58) je součástí poroty letošního ročníku SuperStar. Než začala finálová kola, slunil se na Floridě. Problém však nastal, když se chtěl vrátit zpět do Česka, aby opět mohl usednout v porotě. Musel si zaplatit soukromý tryskáč, který ho stál majlant.

Zpěvák Pavol Habera je součástí poroty SuperStar 2020, kde rozhodoval o osudu soutěžících po boku Leoše Mareše (44), Moniky Bagárové (25), Mariána Čekovského (43) a Patricie Pagáčové (31). Než odstartovalo finále, Habera trávil čas za velkou louží.

Drahý návrat

Dva a půl měsíce strávil na Floridě, jenže mezitím vypukla koronavirová epidemie. Přišel čas návratu, aby mohl dokončit porotcování. Původně se měl vrátit již 3. května, ovšem aerolinky mu zrušily let. Musel tedy vymyslet náhradní plán. Do Prahy dorazil až těsně před prvním finálovým kolem.

Vzhledem ke koronavirové situaci byl jeho návrat nejen velmi komplikovaný, ale i finančně náročný. Dopravil se soukromým letadlem, což ho vyšlo na pořádný balík peněz. Podle informací Blesku ho cesta do Prahy soukromým tryskáčem stála 180 tisíc korun a musel si ji zaplatit sám.

"Cesta byla drahá. Nebylo spojení mezi Německem a Českem, tak jsem musel sáhnout do kapsy. Mě nikdo nepodrží, ale jsem profík, takže dodržím smlouvu," zmínil při přenosu porotce SuperStar.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy