Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pavlínka z MasterChefa o hejtech: Chápu je, když jsem se pak viděla, vadila jsem sama sobě

+ Dalších 6 fotografií

Pavlína Lubojatzky sice skončila na stříbrném místě v kulinářské soutěži MasterChef Česko 2020, ale pro národ se stala nejmíň oblíbenou soutěžící v historii show. V rozhovoru pro Na kafeečko pronesla, že divákům vlastně rozumí, a když sebe samu viděla, tak se jí také příčilo vlastní chování v reality show. Proč tomu ale tak bylo, když podle ostatních byla naprostým sluníčkem? 

Pavlína Lubojatzky začínala jako amatérská kuchařka, nyní se tak nazývat ale nedá, protože nasbírala skutečně mnoho zkušeností, v současné době dokonce vaří ve Víkendové snídani na TV Nova.


Pavlína zhejtila samu sebe

Nicméně její začátky v soutěži MasterChef Česko byly víc než těžké. Pro ni samotnou to bylo náročné hlavně po psychické stránce, protože už od počátku reality show se zapsala jako neoblíbená účastnice a schytávala tak od diváků nejvíce hejtů. Když se ale poté po skončení soutěže na sebe sama podívala v televizi, tak to vlastně lidem neměla vůbec za zlé.

"Ta soutěž je dělaná tak, že člověk má nějakou svou polohu, která tě tvoří z jednoho a půl procenta, kdy ti o něco jde, jsi hodně nervózní. Je to obrovský výstup z komfortní zóny a najednou je z tebe úplně jiný člověk. No a samozřejmě i já sama, když jsem se koukala na ten záznam a sledovala ten charakter té Pavlíny z MasterChefa, tak jsem se taky neměla ráda a bylo mi to nepříjemné," řekla Pavlína Lubojatzky v pořadu Na kafeečko.

Doporučené video s Pavlínou Lubojatzky, která promluvila pro Lifee.cz.


Pavlína Lubojatzky byla v reality show hodně slyšet, někdy jí z úst vypadla i sprostá slova a podle diváků si stále na něco stěžovala a plakala. Jak se s hejty na svou osobu Pavlína vypořádala? "Mně vlastně pomohlo mluvit s manželem Martinem, se kterým jsem se mohla bavit o všem. A za druhé jsem se uzavřela před tím světem. To byly takové moje berličky, které mi v tom pomáhaly," svěřila se Lubojatzky, která se dnes už vyšplhala po kariérním žebříčku hodně vysoko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy