Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pavlínina bageta udělala z Daniely hvězdu: Správkyně FB známé bageterie má smysl pro humor

Pavlínina bageta udělala z Daniely hvězdu: Správkyně FB známé bageterie má smysl pro humor
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Sociální sítě
Vítězství Pavlíny Lubojatzky ve výzvě v pořadu MasterChef rozvířila na sociálních sítích silné emoce. Řada lidí, kteří soutěžící přezdívají ufňukaná Pavlína, se nemohla smířit s verdiktem poroty, že právě její bagety se bude prodávat ve fastfoodovém řetězci Bageterie Boulevard. Vlna kritiky se neprávem snesla i na samotný řetězec.

Správkyně facebookové stránky zmíněné bageterie Daniela si za poslední hodiny neodpočinula. Na všechny narážky lidí poctivě odpovídá a stala se z ní hvězda FB.

Smysl pro humor

„Radši budu žrát vzduch, než abych podpořil její bagetu .... vim, že za to Bageterie nemůže a je mi té společnosti lito...“ Tak zněl jeden z tisíců komentářů pod fotkou promo plakátu k nové bagetě. Někteří správci FB by takovéto komentáře přešla, ale Daniela, odpověděla takto: Dobrý den Petře,nemusí být :). Bageta se povedla. Přijďte ochutnat a uvidíte, jestli to není přece jen lepší, než svěží pražský vzduch :).

A je vidět, že Daniele opravdu smysl pro humor nechybí. Posuďte sami. Uživatel Šimon zanechal na facebookové stránce bageterie tento vzkaz: „Pokud se po ní nestanu hysterickou krávou, tak si jí možná dám.“ Správkyně, se nenechala vyvézt z míry a odpověděla: „Otestováno, vše v naprostém pořádku.“

Reakce vítězky

Sama Pavlína se rozhodla postavit haterům čelem a poslala jim jasnou odpoveď. „Nevezmou mi to ani hejtři. Protože nakonec jsem to já, kdo dnes půjde do BB a objedná si svou bagetu!“ vzkázala svým odpůrcům.

Ochutnávka bagety

Redakce extra.cz si chtěla na celou kauzu udělat vlastní názor, a tak si kritizovanou bagetu objednala a ochutnala. A nedopadlo to vůbec zle.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy