Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavlína z pořadu MasteChef otevřeně o nenávisti lidí: Hrozné, přestala jsem to zvládat

Pavlína z pořadu MasteChef otevřeně o nenávisti lidí: Hrozné, přestala jsem to zvládat
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky (25) se chtěla proslavit a dostat do povědomí diváků díky kulinářskému umění, které ovládá. Tohle se Pavlíně v pořadu MasterChef povedlo a téměř každý ví, kdo Pavlínka je. K nadějné kuchařce si ale mnoho lidí jako k osobnosti cestu nenašlo a Pavlína s její vysněnou slávou sklidila i mnoho nenávisti. Takhle Pavlína zavzpomínala na účast v kulinářské show.

Pavlína Lubojatzky pocítila nesympatie s její osobou i od jednoho z porotců

„Myslím si, že u porotců jsem oblíbenkyní rozhodně nebyla. Možná jsem měla malinko blíže k Radkovi Kašpárkovi, ale myslím si, že třeba Honza Punčochář mě neměl úplně v lásce. Rozhodně ne, že by mi nadržoval. Přemek Forejt byl naprosto nestranný,“ říká Pavlína Lubojatzky k údajné protekci v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách.

Lidská nenávist k Pavlíně se zdá nekonečná

S proslavením v kulinářské soutěži MasterChef si Pavlína do života přinesla i mnoho nenávisti. Denně dostává několik zlých a sprostých mailů, zpráv a komentářů, kde jí lidé vyhrožují i smrtí.

"Reakce veřejnosti se už po nějaké době nedaly zvládat. Našli jsme si specialistu na sociální sítě, který nám pomáhá filtrovat veškeré negativní zprávy. Hodně se teď věnujeme našemu foodblogu, kam dáváme své recepty. Z těch by časem měla vzejít speciální kuchařka," svěřili se manželé Lubojatzky pro TV Nova.

Pavlína a její emotivní povaha

Pavlínka je známá svou citlivou povahou, s manželem tráví většinu času. Martin Lubojatzky se pro TV Nova svěřil, jak to u nich ve vztahu chodí a zda se hádají. "Je tam samozřejmě jistá výměna názorů. Bydlíme tady spolu a zároveň v tomto bytě společně pracujeme. Není to tak, že bychom se hádali, ale lidé mají občas různé názory."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy