Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavlína z MasterChefa vzkázala haterům: Jsem to já, kdo si půjde do BB objednat svou bagetu

Pavlína z MasterChefa vzkázala haterům: Jsem to já, kdo si půjde do BB objednat svou bagetu
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 18 fotografií
Bageta od Pavlíny
Pavlína Lubojatzky z MasterChefa včera vyhrála výzvu, díky které se její bageta bude prodávat ve všech prodejnách Bageterie Boulevard. To ovšem zvedlo řadu diváků ze židlí. Na sociálních sítích se ihned strhla lavina negativních komentářů. Vítězka včerejší výzvy dnes podala vyjádření a zanechala vzkaz svým haterům.

Včerejší díl kuchařské soutěže MasterChef vyvolal nekonečné diskuze. Ufňukaná a hysterická Pavlína Lubojatzky totiž vyhrála výzvu a nyní se v Bageterii Boulevard prodává bageta podle jejího receptu.

To ovšem nakrklo řadu diváků a na sociálních sítích se rozpoutaly doslova ohnivé reakce. Většině se z jejího vítězství začal zvedat žaludek a někteří se dokonce zapřísáhli, že už podnik nikdy nenavštíví. Redakce eXtra.cz bagetu Pavlíny ochutnala a nutno podotknout, že není špatná a předtuchy komentujících, že se po bagetě rozbrečíte, se nevyplnily. Více o bagetě čtěte zde.

Vyjádření Pavlíny

Pavlína si samozřejmě negativních komentářů všimla a rozhodla se, že fanouškům podá vyjádření. "Podobné věci se dějí jednou za život. Do BB chodíme s Martinem docela často," napsala na úvod Pavlína.

"Nevím, čeho všeho ještě pílí a dřinou v životě dosáhnu, ale spojit své jméno s Bageterií Boulevard je pro mě čest a nikdo mi tohle nikdy nevezme," vysvětlovala vítězka včerejší výzvy.

"Nevezmou mi to ani hejtři. Protože nakonec jsem to já, kdo dnes půjde do BB a objedná si svou bagetu!" vzkázala svým odpůrcům. "Chtěla bych poděkovat za všechny krásné zprávy, mám jich stovky v directu i po vyfiltrování těch nechutných, ale slibuju, že každému z vás odpovím," přislíbila.

"Věřím, že Vám bageta bude chutnat, a já budu doufat, že na sebe natrefíme v BB, protože my máme s Martinem oběd nebo večeři na dalších x týdnů jasnou," napsala s nadšením.

Nakonec popřála všem bagetovým i nebagetovým nadšencům krásný den.

Podívejte se do fotogalerie na nejostřejší komentáře a také na to, jak bageta od Pavlíny vypadá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy