Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavlína z MasterChefa spolupracuje s Bageterií Boulevard: Raději umřeme hlady, zuří lidé

Pavlína z MasterChefa spolupracuje s Bageterií Boulevard: Raději umřeme hlady, zuří lidé
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
reakce lidí
Pavlína Lubojatzky, lidmi přezdívaná ufňukaná Pavlína, vyhrála v pořadu MasterChef Česko 2020 velmi zajímavou výzvu. Pro Bageterii Boulevard vymyslela vlastní druh bagety a bude se prodávat po celé republice. Bohužel její nadšení nesdíleli lidé, kteří tento řetězec navštěvují...

Někteří ji nechtějí ani ochutnat, protože ji vytvořila právě Pavlína. Komentující pod fotografií ani nešetřili sprostými výrazy a mnohdy použili spojení "ufňukaná bageta". Mnozí jí výhru ani nepřáli. "To raději umřu hlady, než si dát něco od této osoby. Doufám, že vaše restaurace má soudnost a stáhne alespoň její fotku," míní jeden z komentujících.

Lidé si neberou servítky

"V životě si ji u vás nekoupím," okomentovala slečna striktně. "Pokud se po ní nestanu hysterickou k*ávou, tak si ji možná dám," přidal se další muž. "A bude ta bageta taky pořád brečet a fňukat? Pokud je od Pavlíny, měla by být zalitá pravými slzami. Největší slepice v letošním ročníku," nebral si jeden z komentujících servítky.

Pozitivní reakce

"Člověk má hlad , ale při pohledu na plakát vás to přejde a jde jinam," píše Jolana. Ale Pavlína nedostala jen negativní reakce. Někdo bagetu ochutná i přes to, že je právě od Pavlíny. "Ačkoliv Pavlína nepatří mezi mé oblíbené soutěžící, bageta se jí povedla a vypadá dobře. Určitě si ji dám," napsal Ladislav.

Ochutnáte speciální bagetu od Pavlíny? Nebo ji kvůli této soutěžící v pořadu MasterChef Česko 2020 nezkusíte?

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy