Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pavlína z MasterChefa odhodila zábrany: Ukázala se ve spodním prádle a chce menší prsa

Pavlína z MasterChefa odhodila zábrany: Ukázala se ve spodním prádle a chce menší prsa
Zdroj: archiv Pavlína Lubojatzky
+ Dalších 5 fotografií
Odvážné foto
Nejvýraznější soutěžící letošního ročníku MasterChef Česko se pořádně odvázala. Pavlína Lubojatzky se pochlubila fotkou, na níž odhodila triko a ukázala se ve spodním prádle. Jak se zdá, fanouškům se fotka zamlouvá, protože má v komentářích samou chválu.

Letošní ročník kulinářské soutěže o vaření MasterChef Česko je mnohem pikantnější než ty předchozí. Pořad velmi obohatila soutěžící Pavlína Lubojatzky, která zaujala řadu diváků. Většina ji nenávidí, protože před kamerou působí jako totální hysterka. Sama Pavlína později uznala, že když se vidí v televizi, nepůsobí na sebe tak, jak je tomu ve skutečnosti.

Odvážné foto

Po odvysílání pár dílů Pavlíně neskutečně stoupla sledovanost na sociálních sítích. Ačkoli má zástupy haterů, mezi jejími sledujícími se najde i mnoho fanoušků, kteří Pavlíně výhru přejí. Své zastánce teď potěšila vyvěšením odvážných snímků.

Před dvěma měsíci se nechala vyfotit jen v podprsence, ale neměla dostatek odvahy fotku postnout. Až nyní se odhodlala snímky ukázat veřejnosti, za což sklízí velkou podporu. Fanoušci Pavlínu vychvalují, že je velmi atraktivní.

Mnohé i zaujalo, jak je Pavlína obdařená. Padla i otázka, zda si nechala chirurgicky zvětšit prsa. "Máte plastiku prsou?" dotázal se jeden ze sledujících. Pavlína na sebe s odpovědí nenechala dlouho čekat a některé zřejmě hodně překvapila. "Nemám. To bych si nechala udělat menší prsa," odvětila nejvýraznější soutěžící pořadu MasterChef

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak Pavlína Lubojatzky odhodila zábrany.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy