Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavlína z MasterChefa o zlých komentářích: Lidé mi přejí šikanu. Já jim přeji lepší svět

Pavlína Lubojatzky
Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
zpověď
Pavlína Lubojatzky (25) viděla účast v pořadu MasterChef Česko 2020 jako skvělou cestu k tomu, aby se zviditelnila. Svým vystupováním však proti sobě poštvala valnou většinu televizních diváků. Negativních komentářů na její adresu jsou stovky a právě autorům takových poznámek přála, aby jejich děti zažily stejnou šikanu, kterou si prochází ona.

V rozhovoru pro Život ve hvězdách se Pavlína Lubojatzky pěkně rozjela. Díky kulinářské show MasterChef Česko 2020 se pustila do vaření naplno, i když ke gastronomii tíhla už od dětských let. "Odmalička jsem stála u taťky v kuchyni a koukala jsem se mu pod ruce. Vždycky jsem ke gastronomii tíhla, ale že bych se tím jednoho dne živila, to by mě nikdy předtím nenapadlo," uvedla Pavlína.

Prožívám všechno víc než běžní smrtelníci, míní

Do soutěže se přihlásila, aby se dostala do povědomí lidí. "Byl to takový náš cíl s manželem. Už předtím jsme totiž osm měsíců měli společný food blog. A věděli jsme, jak těžké je prorazit na trh, získat více sledujících a následně i spolupráce," vysvětlovala. "Do MasterChefa jsem šla s tím, abych se zviditelnila. Povedlo se to," vylíčila Pavlína svůj záměr. Jenže kvůli jejímu vystupování ji mnoho diváků nemá v lásce.

"Jsem velmi emotivní a senzitivní člověk. Nedávno jsem přišla na to, že existují i publikace o hypersenzitivních lidech. Jsme lidé, kteří prožívají všechno mnohem více než běžní smrtelníci," nechala se slyšet soutěžící a přiznala, že zpočátku brala negativní komentáře s nadhledem, pak se však začaly kupit a nebylo to tak lehké.

Přála jsem jim stejnou šikanu, přiznává Pavlína

Diváci začali urážet nejen "ufňukanou" Pavlínu, jak jí sami říkali, ale také její rodinu a blízké. Přišlo to po výhře v bagetové výzvě. "Zpočátku jsem jim přála, aby si zažili to samé. Oni nebo jejich děti. Aby věděli, jaké to je, když je někdo takto nechutně šikanuje," postěžovala si kuchařka. Dodala pak, že takové věci přát nemůže, aby udělala svět hezčí.

Pavlína pak přiznala, že s ostatními soutěžícími nikdy neměla žádný konflikt. "S většinou soutěžících jsme se snažili udělat pro diváky show, aby si to užili. Mezi sebou jsme byli všichni v pohodě a brali to tak, že je to jen hra," vysvětlila neoblíbená Pavlína s tím, že na obrazovce působí úplně jinak, než ve skutečnosti. "Lidé zapomněli na to, že je to jen soutěž," dodala.

Úspěch v kariéře a osobním životě

V profesním a osobním životě se jí však daří. "Chodím hodně na stáže do různých restaurací. Mým největším snem je teď vydání společné kuchařky s manželem. Nebude to jen tak ledajaká kuchařka, ale něco úplně jiného, co na českém trhu zatím není. Mám geniální nápad a těším se na to, až to spatří světlo světa," zakončila Pavlína.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy