Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Pavlína z MasterChefa neunesla prohru: Má problém, měla by ho řešit, tvrdí psycholog

Pavlína z MasterChefa neunesla prohru: Má problém, měla by ho řešit, tvrdí psycholog
Zdroj: Archiv
+ Dalších 13 fotografií
REAKCE
Chování Pavlíny Lubojatzky (25) nejen v průběhu celé řady reality show MasterChef, ale i po její prohře ve finále vůči ní v řadě televizních diváků vyvolalo velmi rozporuplné pocity. A psycholog slavných, který soutěž sledoval, si dokonce myslí, že by měla své údajné osobnostní problémy řešit.

Pavlína Lubojatzky neumí přijmout prohru

Rostislav Prokopjuk měl a má mezi klienty řadu VIP osobností, kterým pomáhá řešit problémy ve vztazích i s duší, když se ocitnou v krizi. Když ho redakce eXtra.cz oslovila kvůli hodnocení Pavlíny Lubojatzky, uvedl, že ji nezná osobně, jen přes televizní obrazovku, takže jeho hodnocení je třeba brát s velkým nadhledem.

Jedním dechem ale zdůraznil, že u této ostře kritizované soutěžící už na první pohled nemusí být vše úplně v pořádku.

„Kdybych si mohl dovolit hodnotit ji takhle na dálku, zdá se být velice labilní. A nejenže absolutně neumí přijmout prohru, vůbec také nedokáže soupeři upřímně popřát k výhře. A ani si nezvládne uvědomit, že zahořklost a pocit nespravedlnosti, spiknutí celého světa proti ní nikam nevedou,“ vyřkl znalec lidských duší ostrý ortel k negativně vnímané hvězdě MasterChefa

Chyby v sobě si nikdy neuvědomí

„Nezdá se mi, že by si někdy uvědomila, že nevraživost veřejnosti není nespravedlivá, že si za to svým chováním může sama. To v sobě člověk buď má přirozeně a chová se podle toho, nebo nemá. A nejsem si úplně jistý tím, že by zrovna Pavlína měla schopnost větší sebereflexe. Samozřejmě se můžu plést, opravdu ji znám jen z obrazovky. Vlastně věřím, že Pavlína má v sobě snahu vítězit, ale možná nedokázala pod tíhou soutěže projevit všechny své pozitivní stránky. Kdo ví,“ tvrdí psycholog, podle kterého v sobě Pavlína nemusí mít ani dostatek respektu k ostatním lidem.

„Povahové rysy člověka se pochopitelně dají terapií nebo velkou osobní snahou docela úspěšně korigovat. Možná tahle prohra nastavuje v Pavlíně změnu sebe sama. Podle mě je fajn občas uznat, že člověk má nějaký problém,“ dodal.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy