Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pavlína z MasterChefa na antidepresivech? Údajně se zhroutila kvůli nenávisti diváků

Pavlína z MasterChefa na antidepresivech? Údajně se zhroutila kvůli nenávisti diváků
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 18 fotografií
masterchef
Pavlína Lubojatzky vyhrála středeční výzvu o nejlepší bagetu a místo nepřeberného štěstí musí čelit vlně kritiky, která dle odborníků již hraničí s kyberšikanou. Pavlína je dle diváků hysterická a příliš afektovaná. Skutečnost je ovšem taková, že pohledná účastnice MasterChefa je křehká duše, která si každou kritiku bere velmi k srdci. Podle informací Expres.cz se měla Pavlína dokonce zhroutit.

Účastnice kulinářské show MasterChef Pavlína Lubojatzky zažívá skutečně krušné chvíle. Ve středeční výzvě vyhrála její bageta, která se nyní bude prodávat v Bageterii Boulevard po celém Česku. Bohužel u lidí není Pavlína vůbec oblíbená a její výhra strhla ohromnou lavinu nenávisti na sociálních sítích.

Jenomže kritika nespokojených lidí přerostla v nenávist, která místy hraničí s kyberšikanou a odborníci proti tomu bijí na poplach. "Kyberšikana se hodnotí tak, že dotčené osobě je to jednání vysoce nepříjemné, dotýká se jejích osobních práv," řekl pro TV Nova advokát a odborník na kyberšikanu Štěpán Ciprýn.

Když se někdo přihlásí do soutěže, jako je MasterChef, musí počítat s tím, že ne každému se zalíbí. Kritika je na jednu stranu v pořádku, ale na stranu druhou to, co se odehrává po vítězství Pavlíny, je nechutné.

„Pavlínka je uzlíček emocí a ten nápor negativních komentářů neunesla. Je toho na ni moc. Ačkoliv je MasterChef již měsíce dotočený, celý štáb se jí snaží být nápomocný,“ řekl Expres.cz zdroj ze zákulisí MasterChefa.

Šikana, kterou si nyní prochází Pavlína, je na pováženou. "Ona tu soutěž přišla vyhrát. Není v MasterChefovi, aby si tam dělala kamarády. Ona chce vyhrát a splnit si svůj sen. Není moc týmový hráč, ale ona je tam za sebe a vítězství podřídí všechno," řekl pro eXtra.cz zdroj z TV Nova.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy