Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pavlína z MasterChefa dělá dusno a začíná taktizovat: Chci se zbavit Pepy, přiznala

+ Dalších 5 fotografií
kuchařská show
Už v úterý večer se můžete těšit na TOP 7 finalistů v oblíbeném pořadu MasterChef Česko 2020. Soutěžící se budou muset poprat s výzvou, kde půjde o sedm smrtelných hříchů. A u některých soutěžících se začíná projevovat taktika, například u Pavlínky...

"Každý z vás uvaří jídlo inspirované přiděleným hříchem," znělo zadání od porotce Honzy Punčocháře Pavlína dostane za úkol rozdělit suroviny, zvítězila totiž v poslední výzvě a rozhodně si nebude brát servítky. "Chtěla jsem se zbavit Pepy, proto jsem mu dala tu čokoládu," přizná Pavlína taktizování. Mezi soutěžícími je totiž Pepa obávaným soupeřem a zároveň nepříliš oblíbeným sólistou.

I Pepa sám potvrzuje, že takovou hru svých soupeřů v pořadu MasterChef Česko 2020 zažívá už poněkolikáté. "Samozřejmě to tu vědí všichni, že kdyby mi dala jelena, tak uvařím zase skvělý jídlo. Myslím si, že tu už leckdo začal hrát tvrdě," myslí si Pepa.

Pepa podle soutěžících taktizuje

Zato Ivka s ostatními Pepovi nevěří. "Pepa pořád tvrdí, jak nepeče, ale všichni víme, že to není pravda. Už dvakrát tady upekl skvělé věci," myslí si soutěžící. "Já se bojím toho, že to ode mě vnímají jako taktiku, že zapírám, že umím péct. Ale opravdu tohle není taktika," trvá si na svém stavař Pepa.

Podaří se Pavlíně Pepovi zavařit, nebo mají ostatní pravdu a on opravdu peče výborně? Kdo se nakonec ukáže být opravdovým hráčem se skvělou taktikou? Už v úterý ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články