Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pavlína z MasterChefa 2020 promluvila: V čem mají podle ní její kritici naprostou pravdu

Pavlína z MasterChefa 2020 promluvila: V čem mají podle ní její kritici naprostou pravdu
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Pavlína Lubojatzky
Pavlína Lubojatzky z MasterChefa je nejvýraznější soutěžící. Poté, co zvítězila ve výzvě o spolupráci s Bageterií Boulevard, se na sociálních sítích strhla lavina negativních komentářů. Pavlína se k nepříjemné kritice vyjádřila. Co si o negaci diváků myslí?

Pořad MasterChef je kulinářská soutěž o vaření. V letošním ročníku se představila Pavlína Lubojatzky, která se ihned stala nejvýraznější tváří letošního ročníku a možná v historii MasterChefa Česko-cesko vůbec.

Pavlína pro televizi Nova poskytla rozhovor, ve kterém toho hodně prozradila. Kdy se Pavlína podle svého názoru dostala u diváků do širšího povědomí? "Myslím, že si mě lidé začali více všímat v pátém díle, kdy jsem bojovala o zástěru se jménem. Ten díl byl hodně o mně. I soutěžící mi potom psali, že to vůbec nejsem já a že to v té televizi vyzní všechno úplně jinak. To mi asi došlo, že nebudu úplně stavěná na kameru. Bylo už ale dotočeno a nemohla jsem s tím nic dělat," vysvětlila Pavlína.

Největší zlom ovšem přišel ve chvíli, kdy Pavlína vyhrála výzvu, ve které se soutěžilo o spolupráci s Bageterií Boulevard Na sociálních sítích se ihned rozpoutalo peklo. Většina začala Pavlínu těžce kritizovat a vůbec nešetřili slovy Jak Pavlína reaguje na kritiku? "Za konstruktivní kritiku bych mohla poděkovat nebo se bránit, když vím, že něco není pravda. Na druhou stranu si myslím, že výhrůžky smrtí a podobné věci přes čáru by mi lidi do očí neřekli," řekla Pavlína. "Jediný, v čem mají hateři pravdu, je, že jsem šprt," dodala.

Vítězství naštěstí neneslo jen negativní následky. Krom negativních komentářů byla Pavlína z MasterChefa mile překvapena nárůstem počtu sledujících na Instagramu. "Počet sledujících se obzvlášť po bagetové výzvě změnil. Nyní s manželem více dbáme na soukromí. Na sociální síť se snažím dávat jen kvalitní obsah. Nechci plýtvat ničím časem," popsala.

Nakonec i sama Pavlína uznala, že v soutěži používala více sprostých slov, než bylo potřeba. "Nic mi nenastavilo větší zrcadlo, než televize. Když to teď vidím, tak Pája doma, co se na to kouká z gauče, říká, ať už neříkám žádné sprosté slovo," svěřila se.

Podle svých slov si postup do dalších kol rozhodně nevybrečela, jak tvrdí někteří v nenávistných komentářích. "Věřím, že porotci rozhodují s čistým svědomím," zakončila.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy