Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pavlína v MasterChefovi opět perlila: Vysvětlila, proč zalezla s utěrkou v puse do kredence

Pavlína měla radost z postupu.
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Další 4 fotografie
emoce
Asi nejméně populární soutěžící v MasterChefovi je stále Pavlína. Po včerejším vypadnutí Páji, který také nepatřil k velkým oblíbencům, teď zaujme drobná blondýnka neslavné prvenství stoprocentně. Po včerejším díle si ambiciozní Pavlína pravděpodobně vytvořila další skupinu haterů. To, co předváděla, totiž málokdo z diváků skousne, tím spíš, že se jedná o „bagetu Pavlínku“. Pro své kritiky má ale blondýnka jasný vzkaz.

Pavlína je už od začátku soutěže proslulá svou bezprostředností a neschopností skrývat své emoce. To potvrdila i včera, kdy si v rámci výzvy plné zvratů neodpustila dost peprná slova do éteru.

Sprosťanda Pavlínka

"Ty voe, do pii," vykřikla vášnivá Pavlína ve studiu, když porota oznámila změnu pravidel. To nejhorší však na diváky ještě čekalo. Když už Pavlína nevěděla, jak vstřebat svůj vztek z toho, že se každou půlhodinu měnil plán výzvy, zalezla si s utěrkou v puse do kredence a tam se vyvztekala jako malé děcko.

Já aspoň svůj život žiju!

Kdyby její chování někdo z diváků nepochopil, Pavlína umístila na svůj Instagram vyjádření k tomu, proč se takhle v soutěži chovala. "Někdo mě kritizuje za emoce. Ale mně přijde fajn, že všechno tak prožívám. A ano, utěrka v puse s křikem v kredenci je opravdu můj majsterštyk," napsala drobná blondýnka a připojila moudrou větu.

"Jednoho dne totiž budu ležet v rakvi a já si prostě chci říct: 'Jo sakra, já jsem svůj život žila. Já ho prožila. Pořádně naplno. Se všemi fuckupy a všemi božími věcmi'." Po tomto vyjádření by měl počet jejích antifanoušků klesnout na minimum. Bohužel tomu tak není a Pavlína stále zůstává u většiny lidí nepochopená.

Letní pauza

Jelikož se přes letní prázdniny MasterChef nevysílá, emoce diváků z Pavlíniných výstupů budou mít čas vychladnout. V září, kdy se show vrátí na obrazovky, slibuje Pavlínka další porci nespoutaných projevů. "A nebojte, po pauze vás zahrnu i MasterChefem, protože mě to fakt začalo bavit," uzavřela.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy