Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pavlína v MasterChefovi opět perlila: Vysvětlila, proč zalezla s utěrkou v puse do kredence

Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Další 4 fotografie
emoce
Asi nejméně populární soutěžící v MasterChefovi je stále Pavlína. Po včerejším vypadnutí Páji, který také nepatřil k velkým oblíbencům, teď zaujme drobná blondýnka neslavné prvenství stoprocentně. Po včerejším díle si ambiciozní Pavlína pravděpodobně vytvořila další skupinu haterů. To, co předváděla, totiž málokdo z diváků skousne, tím spíš, že se jedná o „bagetu Pavlínku“. Pro své kritiky má ale blondýnka jasný vzkaz.

Pavlína je už od začátku soutěže proslulá svou bezprostředností a neschopností skrývat své emoce. To potvrdila i včera, kdy si v rámci výzvy plné zvratů neodpustila dost peprná slova do éteru.

Sprosťanda Pavlínka

„Ty vo*e, do pi*i,“ vykřikla vášnivá Pavlína ve studiu, když porota oznámila změnu pravidel. To nejhorší však na diváky ještě čekalo. Když už Pavlína nevěděla, jak vstřebat svůj vztek z toho, že se každou půlhodinu měnil plán výzvy, zalezla si s utěrkou v puse do kredence a tam se vyvztekala jako malé děcko.

Já aspoň svůj život žiju!

Kdyby její chování někdo z diváků nepochopil, Pavlína umístila na svůj Instagram vyjádření k tomu, proč se takhle v soutěži chovala. „Někdo mě kritizuje za emoce. Ale mně přijde fajn, že všechno tak prožívám. A ano, utěrka v puse s křikem v kredenci je opravdu můj majsterštyk,“ napsala drobná blondýnka a připojila moudrou větu.

„Jednoho dne totiž budu ležet v rakvi a já si prostě chci říct: ‚Jo sakra, já jsem svůj život žila. Já ho prožila. Pořádně naplno. Se všemi fuckupy a všemi božími věcmi‘.“ Po tomto vyjádření by měl počet jejích antifanoušků klesnout na minimum. Bohužel tomu tak není a Pavlína stále zůstává u většiny lidí nepochopená.

Letní pauza

Jelikož se přes letní prázdniny MasterChef nevysílá, emoce diváků z Pavlíniných výstupů budou mít čas vychladnout. V září, kdy se show vrátí na obrazovky, slibuje Pavlínka další porci nespoutaných projevů. „A nebojte, po pauze vás zahrnu i MasterChefem, protože mě to fakt začalo bavit,“ uzavřela.

Související články

Další články