Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pavlína Saudková o Janových úletech: S návštěvami zhrzených milenek má bohaté zkušenosti

+ Další 2 fotografie

Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (44) ve svém pořadu Na kafeečko tentokrát vyzpovídala Pavlu Saudkovou (41), manželku slavného českého fotografa a milovníka žen Jana Saudka (86). Během rozhovoru došlo i na téma jeho věčných záletů. Novinářka prozradila, jak se dokázala nad nevěrami svého muže povznést. 

Nevěra je běžná

Novinářka a šéfredaktorka magazínu o literatuře Pavlína Saudková je manželkou a matkou tří dětí, které porodila fotografovi Janu Saudkovi. S rozevlátým umělcem, který má celoživotní slabost pro něžné pohlaví, žije již dlouhých 18 let. Herečka Miluše Bittnerová ji ve svém pořadu Na kafeečko mimo jiné vyzpovídala, jak se naučila známému fotografovi odpouštět návštěvy cizích ložnic.

To, že jsou muži po mnoha letech svým partnerkám či manželkám nevěrní, se stává často. ne každá žena se ale nad to dokáže povznést jako Pavlína, která zálety svého manžela přechází s naprostou grácií.

"Zrovna tenhle víkend jsem byla na nějakým psychoterapeutickým kurzu a terapeut tam říkal, že by možná všem vztahům velice prospělo, kdyby si každý na tom začátku řekl, že ten druhý může mít druhýho partnera, že to je normální, že se to asi pravděpodobně stane, a když se to nestane, tak je potom příjemně překvapen, než čekat, že je to ta velká láska na život a na smrt. Což je taky vlastně strašný říkat, velká láska na život a na smrt, to je trošku…," říká Pavlína Saudková, která ale přiznala, že tento přístup ještě nezkusila.

Přestala žárlit

K tomu, aby se dokázala vyrovnat se skutečností, že se její muž nezmění, rozhodně nedošlo na začátku jejich vztahu. "Mně strašně pomohly děti a to, že Jan se vždycky, ať už měl kohokoliv, takže se vždycky vrátil," svěřila se v rozhovoru manželka slavného fotografa. "Nevím, jestli to úplně stačí pro kvalitní, pevný vztah, ale mě to vlastně tak jako zklidnilo. Já jsem přestala žárlit nebo alespoň tak jako hrozně moc žárlit. A říkala jsem si, že když se vrací, tak je to vlastně všechno v pořádku, že to vlastně nic neznamená," přiznala sympatická novinářka. "Vždycky jsem taky přiznávala, že jsem připravená na to, že může přijít kterákoliv slečna, dáma, paní a nemusí to být ten návrat," dodala.

I přesto, že se s Janovou "závislostí" na ženách dokázala do určité míry srovnat, uznává, že jeho výrok "nevěra je to, co se doma řekne", je na zabití. Bohaté zkušenosti má i s návštěvami zhrzených milenek. "Tyhle ženy, které si myslí, že Jan bude s nimi, mě z duše nenávidí, což chápu. Já být na jejich místě, tak se taky nenávidím," říká Pavlína, která si ale nemyslí, že by pro ně byla překážkou. "Jedna slečna skutečně ještě snad 20 let věřila, že s Janem bude mít rodinu a budou mít společně dítě. A mně jí bylo spíš líto, že jako čeká a čeká a ten Jan pořád nechává ta dvířka pootevřená," svěřila se Miluši v rozhovoru.

Pavlína Saudková má s fotografem tři děti. Saudek, o kterém se v legraci říká, že si nevyrábí vnuky, ale rovnou pravnuky, teprve v létě minulého roku své manželce přiznal, že má na Slovensku půlročního syna. I tento nevyžádaný "dárek", který v podstatě dostala od manžela k narozeninám, mu nakonec odpustila. Tolerance této ženy je naprosto ohromující. Možná že kdyby se s nevěrou ve vztahu dokázalo smířit více párů, nekončilo by 50 % českých manželství rozvodem.

Zdroj videa: Na kafeečko, Lifee.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy