Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pavlína Pořízková se za stáří nestydí: Fanouškům ukázala, jak komicky vypadá po zákroku

Pavlína Pořízková se za stáří nestydí: Fanouškům ukázala, jak komicky vypadá po zákroku
Zdroj: archiv Pavlína Pořízková
+ Dalších 8 fotografií
supermodelka
Česká topmodelka Pavlína Pořízková (55) nepopírá, že stárne. Sem tam už jí jsou vidět šediny a ve tváři má vepsané nějaké ty vrásky. Aby vypadala dobře, snaží o sebe dbát, jak jen to jde. Nyní podstoupila kosmetický zákrok, po kterém vypadají její oči děsivě. Jak po zákroku vypadá, se nestyděla ukázat fanouškům.

Pavlína Pořízková patří mezi nejúspěšnější české modelky. Prorazila především v zahraničí, přičemž v Americe, kde žije, je považována za supermodelku. Pavlína zdobila například obálky časopisů Playboy nebo Vogue. Časopis Harper's Bazaar ji v roce 1992 zařadil mezi deset nejkrásnějších žen světa.

Pořízková stárne

Topmodelce Pořízkové je už 55 let. Stárnutí je nevyhnutelný proces a ani Pavlína jej neumí zastavit. Umí však stárnout s noblesou. Stále má postavičku jako lusk a závidět by jí mohla kdejaká dvacítka.

S přibývajícími vráskami je to však už horší. Pavlína se ale za své stáří nestydí a ani se nebojí světu přiznat, že si sem tam nechá pomoci od zkušeného doktora. Nyní se Pavlína pochlubila svým fanouškům na sociální síti, jak zvláštně vypadá po tzv. plasma pen zákroku. Na snímku má kolem očí červené puntíky a skoro to vypadá, jakoby měla vyrážku.

"Cítíte se dobře, ale vypadáte podivně. To jsou účinky včerejšího plazmového pera a ulterapie. Ulterapie nezanechává žádné stopy, to stejné ale nelze říci o peru. Hádejte, kdo nosí celý den sluneční brýle? Dnešní perličkou mého outfitu jsou květiny na šatech a puntíky na tváři! A ne, opravdu to nebolí. Nejprve vám namažou znecitlivující krém a až pak vypálí tyhle tečky. Nakonec to není tak špatné. A poté to první noc vnímáte jako spálení sluncem. Další den jste už naprosto v pořádku. Ale rozhodně to vypadá zajímavě," vysvětlovala fanouškům na sociální síti Pořízková.

Jak moc komicky s tečkami kolem očí Pavlína Pořízková vypadá, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články