Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pavlína Pořízková se ukázala jen v kalhotkách: Na povislé bříško je pyšná

Pavlína Pořízková ukázala tělo jen v kalhotkách
Zdroj: Se svolením Pavlíny Pořízkové
+ Další 4 fotografie
postava

Čím víc se blíží topmodelka Pavlína Pořízková (57) k věkové hranici šedesáti let, tím víc se na svých sociálních sítích odhaluje. U velmi spoře oděných snímků Pavlína často zanechává i nějaké životní moudro, kterým mluví do duše mnoha lidem. Tentokrát se zvěčnila pouze v kalhotkách a promluvila o porovnávání se s ostatními, které na sobě aplikuje i ona, a také upozornila na své "povislé bříško".

To, že je věk pouze číslo, dokazuje česká topmodelka Pavlína Pořízková pravidelně na svém Instagramu, kam přidává jeden odhalený snímek za druhým, ač za pár let oslaví své šedesátiny. Avšak mladost nespočívá pouze v krásné postavě, nýbrž hlavně v mysli, kterou si Češka udržuje stále svěží a své fanoušky do svých myšlenek bere často s sebou.

Pořízková se tentokrát zvěčnila v krajkovaných kalhotkách, které doplnila šněrovacími botami na podpatku. Poprsí si schovala pouze za ruku.

I já se srovnávám s ostatními, říká Pořízková

Pavlína Pořízková patří mezi osobnosti, které nikdy svůj popis u snímku neošidí, naopak jí dá zajisté víc práce než pořízení si fotografie. Tentokrát se svým příznivcům svěřila, že srovnávání se s jinými lidmi je v pořádku.

"Věděli jste, že jsme jako lidé naprogramováni k tomu, abychom se porovnávali s ostatními? Srovnávání se nevyhneme. Ale můžeme kontrolovat naše reakce. Jsem 57letá žena a začínám žít svůj život znovu a neustále se srovnávám s jinými ženami v mém věku," líčí Pořízková se slovy, že se jednou cítí pozitivně, jindy si zase říká, že není dost dobrá.

Přesto bere ženy, se kterými se srovnává, jako svou inspiraci. Dává jim svůj obdiv, nikoliv negace, kterých je na sociálních sítích víc než dost. "A tohle myšlení je výhra pro všechny."

Vyzdvihla i své povislé bříško

Pořízková vypadá na svůj věk naprosto fantasticky, přesto se rozhodla upozornit na své povislé bříško, a to v tom nejlepším slova smyslu. "Moje spolusestry, všimněte si toho křehkého povislého podbřišku. To se stává, když máte dvě děti, ač jste hubené, je vám 57 let, bez ohledu na to, jak dobře vypracované bříško máte. Rozhodla jsem se to pojmout jako sexy zmačkané hedvábné povlečení místo hladce ustlané postele. Má za sebou totiž historii milování," uzavřela topmodelka, která se nedávno rozešla se scenáristou Aaronem Sorkinem, o čemž redakce eXtra.cz také informovala.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy