Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavlína Pořízková se pochlubila krásnou vnučkou: S rodinou Rica Ocaska se stýká dál

Pavlína Pořízková žila se svým tehdejším manželem Ricem Ocaskem mnoho let.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 16 fotografií
vztahy v rodině
Pavlína Pořízková (55) se i rok po smrti svého manžela Rica Ocaska (†75) nadále stýká s dětmi z jeho prvního manželství. Dokonce se těší i z několika nevlastních vnoučat. Pavlína se pochlubila na sociálních sítích nejstarší vnučkou Olivií.

"Tato nádherná duše má narozeniny, má nejstarší vnučka Olivia. Je stejně tak laskavá, jako je krásná, stejně tak chytrá, jako je laskavá, a stejně tak talentovaná, jak je chytrá. Jsem velmi pyšná na to, že jsem její babi P. Všechno nejlepší! Moc tě miluji," napsala ke společné fotce Pavlína Pořízková

S rodinou se nadále stýká

Pořízková nezapomněla zmínit, že je Olivia dcerou Christophera Ocaska, kterého měl Ric Ocasek s jeho první manželkou Suzanne. Spolu měli ještě tři syny Dereka, Erona a Adama. A ačkoliv se těsně před Ricovou smrtí, od které brzy uplyne už rok, nerozešli v dobrém, stále se stýká s jeho rodinou a všechny je moc miluje.

Svým jednáním dokonale ukazuje, že i když se pár znepřátelí, není nutné mít špatný vztah i se zbytkem rodiny. Pořízková má se zesnulým hudebníkem dva syny, Jonathana a Olivera.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy