Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pavlína Pořízková se opět svlékla: V 56 letech má tělo bohyně

Pavlína je krásná žena.
Zdroj: se souhlasem P. Pořízkové
+ Dalších 5 fotografií
foto uvnitř

Supermodelka Pavlína Pořízková by se už konečně měla podělit o svůj recept na elixír věčného mládí. Jak jinak si totiž vysvětlit, že má i v 56 letech postavu, kterou by jí záviděly i dvacetileté modelky. Pořízková je na své křivky patřičně pyšná, což uvedla u odvážné fotografie na svém instagramovém účtu. "Konečně se cítím dobře ve své kůži," napsala modelka.

Pavlína Pořízková rozhodně nepatří mezi lidi, kteří by se báli odvážných snímků, a to ani přesto, že jí pomalu, ale jistě táhne na šedesátku. Kvůli svému věku ale často schytává různé komentáře, ve kterých jí někteří lidé spílají, že už je na takové věci stará. Je tomu skutečně tak? O tom se můžete přesvědčit u modelčiny nejnovější fotky.

Na Pořízkové by snad nikdo nepoznal její věk, obzvlášť při pohledu na její odhalenou postavu, za kterou by většina mladých žen zaplatila zlatem. A sama supermodelka si toho je dobře vědoma. "Je mi 56 a žiju svůj nejlepší život. Po životě stráveném péčí o druhé se konečně dostávám k tomu, že se věnuji sama sobě. Jistě, mohu také plést, péct a užívat si společnosti mé rodiny při vzácné příležitosti, kdy mě potřebují, ale také se mohu vyhřívat v záři tropického slunce, milenecké náruči a v báječném světle reflektoru fotografa," uvedla pod odvážnou fotkou Pořízková na svém Instagramu.

Společenské tabu

"Zveřejňuji fotky v bikinách i bez, protože se konečně cítím dobře ve své kůži. Nedělám to pro komplimenty nebo lajky. (I když jsou opravdu moc pěkné.) Dělám to, protože vidíte tisíce obrázků mladších žen ve stejných situacích. To je to, co jste zvyklí vidět. Nikdo jim neříká, aby se oblékly," poukazuje trefně supermodelka.

Právě rozdílný pohled na to, kdo by měl vystavovat své tělo, Pořízkovou tolik rozčiluje a ptá se, proč je v pořádku se dívat na nahou dospívající ženu, zatímco na zralou je to tabu. "Starší ženě je povolena moudrost, humor, trpělivost, ale ne smyslnost. Neměla by být sexy. Toto je hlavní společenské tabu, což je přesně důvod, proč zveřejňuji to, co zveřejňuji," objasnila Pořízková a my při pohledu na její formu nemůžeme nesouhlasit.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy