Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pavlína Pořízková reaguje na to, že nedostane ani vindru: Tohle by každá nedokázala

Pavlína Pořízková reaguje na to, že nedostane ani vindru: Tohle by každá nedokázala
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
závěť
Topmodelka Pavlína Pořízková (54) a bývalý frontman skupiny The Cars Ric Ocasek (✝75) se od sebe odloučili v roce 2016. Přesto se Pavlína o svého muže starala do posledních chvil. Byla to právě ona, kdo našel hudebníka ležet bezvládně na zemi. Mužská ješitnost ale nezná mezí. Ocasek se ve své závěti zmínil o tom, že Pořízková nedostane ani korunu. Topmodelka samozřejmě celou situace okomentovala. Jen málokteré žena by k tomuto tématu přistupovala s chladnou hlavou jako právě Pavlína.

„Ustanovil jsem, že moje manželka Pavlína Pořízková nebude dědit, jelikož jsme v rozvodovém řízení. I když bych zemřel předtím, než bude náš rozvod finalizován, Pavlíně nenáleží nic z dědictví a nic jí neodkazuji, protože mě opustila,“ napsal do závěti hudebník a bývalý manžel Ric Ocasek

Pavlína Pořízková ale nehodlá dělat kolem poslední závěti scény. Možná to bude také tím, že si za svůj dosavadní život vydělala spoustu peněz a po dědictví svého bývalého muže kdovíjak netouží. Kdyby neměla ale ani vindru, tak by se chovala jistě jinak.

„O tom, jak je to napsané v závěti, jsem věděla ode dne po smrti Rica. Všechno, co jsem od té doby řekla, bylo i s tímto vědomím," vzkázala úplně v pohodě.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy