Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Pavlína Pořízková randí: Po krutém období se zamilovala do ex Charlotte ze Sexu ve městě

Pavlína se ukázala po boku nového muže.
Zdroj: profimedia / se souhlasem P. Pořízkové / koláž eXtra
+ Dalších 7 fotografií
nová láska

Topmodelka Pavlína Pořízková (56) není sama. Poslední dobou září jako nikdy dříve a my už víme, že za její proměnou je pravděpodobně i nová láska. Na prestižním udílení cen Oscar se ukázala poprvé bok po boku oscarového scenáristy Aarona Sorkina, který v minulosti chodil i s hvězdou seriálu Sex ve městě Kristin Davisovou alias Charlotte.

Topmodelka Pavlína Pořízková má za sebou nepříjemné období plné depresí, ze kterých nebylo úniku. Na svých sociálních sítích o nich i často mluvila a ve svých fanoušcích našla velkou podporu. Tu největší ale zajisté získala ve své nové lásce, scénáristovi Aaronu Sorkinovi, vedle kterého se objevila bok po boku na Oscarech.

Láska ze Sexu ve městě

Americký scenárista Aaron Sorkin byl devět let ženatý s Julií Binghamovou, se kterou má dceru Roxy. V minulosti byl také spojován s hvězdou Sexu ve městě, herečkou Kristin Davisovou, která ztvárnila Charlotte Yorkovou. Mezi jeho díla patří filmy jako Pár správných chlapů, Soukromá válka pana Wilsona nebo Steve Jobs. Za scénář k filmu Sociální síť získal oscarové ocenění.

Dramatický život a neustupující krása

Pavlína Pořízková má za sebou velmi náročné období. Po osmadvaceti letech vztahu oznámila rozchod s dnes již zesnulým hudebníkem Ricem Ocaskem, s nímž má dva syny. Umělec krátce před smrtí, kterou způsobilo onemocnění srdce a následná rozedma plic, změnil závěť a Pavlínu společně s jejich dvěma syny vydědil.

Pavlína Pořízková patří mezi nejúspěšnější české topmodelky. V sedmnácti letech se zapsala do historie jako nejmladší modelka, která se objevila na titulce magazínu Sport Illustrated. Objevila se i na titulkách magazínů Playboy, Vogue nebo Harper’s Bazaar. V roce 2012 se dokonce objevila v žebříčku Top 10 nejkrásnějších žen světa.

Velkou pozornost na sebe upoutala i tentokrát, když se v šestapadesáti letech ukázala zcela odhalená na titulce květnového čísla česko-slovenského magazínu Vogue.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy