Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pavlína Pořízková našla mrtvého exmanžela: Neví se, jak Ric Ocasek (†75) zemřel

+ Další 2 fotografie
tragédie
Do hudebního nebe odešla rocková hvězda Ric Ocasek. V neděli ho našla v jeho bytě bývalá manželka a topmodelka Pavlína Pořízková (54). Hudebníkovi, který založil legendární kapelu Cars, bylo 75 let.

Pro Pavlínu Pořízkovou to musel být opravdu těžký nedělní večer. Nalezla svého bývalého manžela v jeho bytě na Manhattanu v New Yorku mrtvého. Ric Ocasek tam ležel v bezvědomí a nereagoval. Policie, která na místo dorazila, nezjistila známky cizího zavinění. Příčinu smrti musí určit soudní lékař.

Ric Ocasek se na rodil v americkém Baltimoru. Zpěvák s českými kořeny se dostal na vrchol poté, co v roce 1976 založil kapelu The Cars. Kapela se v roce 1988 rozpadla a comeback měli na krátkou dobu v roce 2010.

První česká topmodelka Pořízková se za Rica provdala v srpnu 1989. Z manželství si odnesla dva syny Jonathana a Olivera. Pavlína byla jeho druhou manželkou a s tou první má Ric další čtyři syny. Loňský rok ohlásila Pavlína po dlouhých letech společného partnerství rozchod. Nicméně i tak si zůstali blízcí.

Mohlo by vás zajímat

Další články