Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pavlína Pořízková málem neuhlídala prsa: Její nahé tělo zakrylo pouze sáčko

Pavlína Pořízková
Zdroj: Se svolením Pavlína Pořízková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
odvaha

Topmodelka Pavlína Pořízková (56) září po rozchodu se scenáristou Aaronem Sorkinem (60) jako ta nejjasnější hvězda. Během focení odhodila zbytečné svršky včetně podprsenky a vystavila svou perfektní figuru v rozepnutém sáčku, její fanoušci jdou úžasem do kolen.

Topmodelka Pavlína Pořízková byla se scenáristou Aaronem Sorkinem několik měsíců, pak na svých sociálních sítích oznámila, že se rozešli, a topmodelka nyní zveřejnila příspěvek, na kterém září snad více než kdy dřív a zdá se, že nedávný rozchod je již dalekou minulostí. Odhodila podprsenku, odhodila kalhoty, nasadila velký úsměv a své sledující naprosto ohromila. "Vždycky pomůže, když vás fotografuje žena, když se cítíte zranitelně, ať už fyzicky, nebo emocionálně nahý."

Netrvalo dlouho a její sledující Pavlínu zahrnuli samou chválou a obdivem. "Za mě jsi ta nejkrásnější žena na světě! A to nejsem na holky," píší chválu nejen muži, ale zejména právě ženy, pro které je topmodelka inspirací.

Nedávný rozchod: Nakonec jsme byli jako kachna a husa

Pavlína ani Aaron neuvedli, co byl důvod jejich rozchodu, avšak topmodelka vyjádřila svůj vděk. "Jsem tak vděčná za jeho přítomnost v mém životě. Pomohl mi uzdravit a získat zpět samu sebe. Možná už nebude existovat lepší člověk, který by byl skutečně ’dobrý’. Je brilantní, vtipný a sexy," napsala k jejich společnému snímku od paparazzi fotografů. "I přesto, že jsme si přáli být velmi podobní, nakonec jsme stejně byli jako kachna a husa," dodala.


Jejím manželem byl od roku 1989 Ric Ocasek, zpěvák rockové skupiny The Cars, s nímž má syny Jonathana Ravena a Oliviera Oriona. V roce 2017 bylo jejich manželství rozvedeno. V září 2019 jej nalezla mrtvého v jeho bytě na Manhattanu.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy