Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pavlína Pořízková je po 28 letech sama! S Ricem Ocaskem jdou od sebe

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Supermodelka Pavlína Pořízková a její manžel, hudebník amerického původu Ric Ocasek, se rozvádějí. Po dlouhých 28 letech manželství budou žít odděleně a začnou nový život.

Ric Ocasek a Pavlína Pořízková tuto zprávu neoficiálně potvrdili na sociálních sítích. Krásná modelka totiž zveřejnila příspěvek týkající se jejich vztahu. V textu byla hluboká myšlenka o jejich soužití a metafora naznačila takřka vše. V roce 1989 to byla láska jako trám a toho roku se i vzali po pětileté známosti. Nyní je však všechno jinak! Květen, lásky čas, tak stráví už od sebe. Po tolika letech to bude určitě pořádná změna. Pravý důvod rozchodu však není úplně znám.

„Naše rodina vždy byla – a stále je – jako dobře fungující auto. Když jsme všichni čtyři pohromadě, můžeme jet, kamkoli nás cesta zavede. Ale na kole už nám to s mým mužem nefunguje. Takže kolo odhazujeme. S Ricem jsme poslední rok v klidu od sebe. Fotky naší šťastné rodiny jsou ve skutečnosti opravdu šťastné, jen už netvoříme pár. Láska, kterou k sobě cítíme, je velice hluboká a široká a takového druhu, že nemůže zmizet,“ uvedla modelka.

Související články

Další články