Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pavlína Pořízková (56) šla donaha a strašně to schytala: Nauč se stárnout, vzkazují lidé

Pavlína Pořízková (56) šla donaha a strašně to schytala: Nauč se stárnout, vzkazují lidé
Zdroj: Se souhlasem Pavlíny Pořízkové
+ Dalších 5 fotografií
Foto uvnitř!
Pavlína Pořízková (56) se odhalila pro nové vydání časopisu Vogue. V něm modelka poodhalí dokonce i svoje bradavky. Pavlína ale čelí na sociálních sítích drsným útokům, lidé ji za její vzhled kritizují. A často dost nevybíravě.

Plastikám se vyhýbá jako čert kříži

Topmodelka Pavlína Pořízková se objeví na květnové obálce módního magazínu Vogue. Jeho téma je věnované času, o kterém na svých sociálních sítích publikuje příspěvky hojně i samotná modelka. Ta se se svými fanoušky dělí o to, jaké je stárnout pod dohledem přísného oka veřejnosti, a na svém profilu hovoří třeba o celulitidě nebo o svých zkušenostech z oblasti modelingu.

Sama bojuje za přirozenou krásu, a přestože občas nějakou lehkou úpravu podstoupí, plastikám se vyhýbá. Jenže i to jí někteří lidé vyčítají. Podle některých neumí stárnout, podle jiných by se měla trochu upravit.

Ať dělám, co dělám, lidé mě urážejí

"Nechceme mluvit o stárnutí," vysvětlil tým Vogue na svém Instagramu. "Nevnímáme čas jako nepřítele, ale jako jediného skutečného celoživotního společníka. Hledáme krásu zrání v každé chvíli lidského života. Oslavujeme květiny v rozpuku i při jejich blednutí," dodali a připsali, že ani samotná Pavlína se stáří nebojí. Ta na obálce časopisu vystaví i své bradavky.

"Jako ženě se vám dostane urážek, když vypadáte na svůj věk. A když podstoupíte zákroky a už na něj nevypadáte, dostane se vám urážek zase," svěřila se pod jednu ze svých fotografií Pavlína, která si z názorů společnosti nic nedělá, přestože na ni kritika veřejnosti čas od času dolehne. Moc dobře ale ví, že lidé soudili a soudit ostatní budou vždy. Na Pavlínu totiž útočili už předtím, než se stala slavnou supermodelkou. Kráska se svěřila, že ji šikanovali už ve škole. Spolužáci jí tehdy nadávali do oškubaných kuřat.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy