Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pavlína Lubojatzky prohrála finále show MasterChef: V noci dostala řadu ošklivých vzkazů

Pavlína Lubojatzky prohrála finále show MasterChef: V noci dostala řadu ošklivých vzkazů
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Reakce diváků
Oblíbená kulinářská soutěž MasterChef Česko 2020 je u konce a televizní diváci už znají vítěze. Roman Staša se stal nejlepším amatérským kuchařem tohoto roku. Mnoho lidí se na sociálních sítích začalo radovat, že se vítězkou nestala Pavlína Lubojatzky. Mnoho lidí jí pak psalo nehezké zprávy na její instagramový profil. To dobré není.

"On vyhrál Roman? Jestli ano, tak mám neskutečnou radost a moc mu gratuluju. Já na to přestala koukat už kdysi, jak udělala ten dort a postoupila," vyjádřila se v komentářích Věra. "Roman je sympatický už od začátku. Ten tou soutěží tak krásně proplouval. Žádné fňukání, humor, klídek, opravdu si to zasloužil. Romana snad nerozhází vůbec nic," podotkla Ludmila. Jistě si televizní diváci, kteří show MasterChef Česko 2020 sledovali, vzpomenou, že si několikrát málem nehezky ublížil. Například když se div nepodpálil či neotrávil.

"Po vyřazení Pavla si už porotci nemohli dovolit nechat vyhrát Pavlínu, protože to by je lidé už sežrali i s botama," komentovala počínání porotců Ivana. Roman Staša byl dlouho favoritem stovek lidí, převážně žen. Smýšlejí o něm totiž jako o velmi sympatickém a šikovném vtipálkovi, který je ke všemu velký fešák.

Pavlíně spadl hřebínek, míní diváci

"Moc v závěru nebyla vidět, zkrátili to. Ani Romanovi nepopřála, není férová, ani slůvko neřekla. A že celou dobu měla keců," kroutila hlavou další uživatelka. "Sympaťák, chudinka ani nestačila plakat, zřejmě šok," zhodnotila Jitka Pavlíninu reakci na Romanovu výhru. "Pavlíně spadl hřebínek, na ten výraz nikdy nezapomenu," vštípila si do paměti reakci drobné kuchařky Sabina. Podobných poznámek se našlo víc.

Dlouho se lidé rozčilovali, že Pavlína soutěží proplouvá hlavně díky svému pláči, hysterickému křiku a rozklepaným rukám. Mnoho diváků bylo vzteky bez sebe, když při vaření kuchařka nadávala a stresovala se naprosto zbytečně. Pavlína si šla pro výhru stejně jako ostatní, avšak o něco dravěji a každý díl, kde se prala o postup, byl zaplavený emocemi.

V noci po finále někteří lidé pak Pavlíně psali vzkazy na její instagramový profil. Byly to ošklivé vzkazy, které Pavlína a její manžel nechali později odstranit.

Byl Roman váš favorit? Přáli jste výhru Pavlíně? Komu jste v průběhu soutěže nejvíce fandili? Napište nám vaše názory do komentářů!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy