Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavlína leží mnoha lidem v žaludku: Byla neoblíbená už na škole

Pavlína leží mnoha lidem v žaludku: Byla neoblíbená už na škole
Zdroj: Instagram/@lubojatzky_couple
+ Dalších 18 fotografií
šikana
Pavlína Lubojatzky (25) z pořadu MasterChef je aktuálně asi nejkomentovanější osobností v Česku. Vlna nevole jejích antifanoušků se spustila po odvysílání středečního dílu. V něm totiž Pavlína vyhrála výzvu, která jí zaručila spolupráci se známou značkou bageterie. Pavlína však dokazuje, že je velmi houževnatá. Tato vlastnost se u ní dost možná rozvinula v době, kdy se v kolektivu stávala terčem posměchu.

Pavlína se netají tím, že v poslední době rapidně zhubla. S manželem Martinem se dali na nový životní styl poté, co se zasnoubili a Pavlína se nechtěla smířit s představou, že bude ve svatebních šatech tlustá.

Neoblíbená už na škole

Svou postavu řešila Pavlína už od puberty, kdy se jí kvůli její tloušťce ostatní posmívali. Jak píše zdroj webu Expres.cz, s její výškou nosila velikost XXL a Pavlínu, která toužila po dokonalosti, to velmi trápilo. Zatočit s kily navíc se nakonec podle svých slov rozhodla až potom, co vystudovala vysokou školu. Předtím si z ní lidé jen utahovali a Pavlína byla v kolektivu neoblíbená. Dalo by se říct, že byla outsider - vytvořila si svůj vlastní svět a toužila po tom, že to v budoucnu všem ukáže, jak píše Expres.

Pavlíně se začíná dařit

Teď to vypadá, že se jí její největší sny začínají plnit. Nejenže už není oplácaná, ale úspěchy sklízí i v soutěži MasterChef, kvůli které dala dokonce výpověď v práci. "Dávno jsem totiž sama sebe přijala se všemi nedostatky, zamakala na sobě a nevymlouvala se," prezentuje svou houževnatost na sociální síti Pavlína, která v minulosti pronesla, že by raději zemřela, než aby v soutěžila nevyhrála.

Lidé ji nesnášejí

Její velké ambice někteří lidé vnímají dost negativně a dávají to všemožně najevo. V posledních dnech formou komentářů na sociálních sítích. Pavlína si však názory ostatních k srdci nebere. "Umět si nebrat k tělu názory lidí, co mě chtějí jen potopit, pošlapat, poplivat, pošpinit, co mi do zpráv píšou, abych brzo zemřela, nakazila se covid-19 a že mě nenávidí celá Česká republika," svěřila se Pavlína na Instagramu s tím, co jí hateři vzkazují.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy