Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší
Zdroj: archiv MasterChef Česko
+ Další fotografie
MasterChef
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.

V úterý večer se na obrazovkách televize Nova odvysílalo semifinálové kolo MasterChefa Česko 2020 Po první výzvě se na balkón odebral Roman Staša, který předvedl nejlepší výkon. V druhé výzvě vařili Pavel Berky a Pavlína Lubojatzky. Porotci nakonec rozhodli, že do velkého finále postupuje Pavlína. Diváci její postup nemohou rozdýchat.

Diváci zuří

Divákům kulinářské soutěže se postup Pavlíny vůbec nelíbí. Ve finále by raději viděli Pavla. "Pavlína nesahá Berkymu ani po kotníky. Je to extrémně nespravedlivé rozhodnutí. Vždycky Pavlíne hořelo za prdelí, ale i tak musela postoupit. Nechápu to," postěžovala si jedna z divaček.

"Člověk od začátku kouká na tuhle soutěž a nakonec je mu do pláče Pavel byl od začátku jeden z nejlepších. Ta nádhera byla v duelu několikrát a vždycky se nakonec dostala na balkón. Ve finále nemá co dělat. Pokud je to soutěž o vaření, tak ve finále mají být ti nejlepší a to je PAVEL," zdůraznila další divačka.

Diváci jsou zkrátka zklamaní a zdá se, že někteří další řadu MasterChefa rozhodně sledovat nebudou. "Jestli to vyhraje Pavlína, tak je to poslední MasterChef, na který jsem se dívala," varovala divačka.

Mnozí si pak stěžují na porotu, která nechala Pavlínu dojít až do finále. "Za to všechno, co Pavlína předvedla za hnusy, má postup do finále. Fakt tleskám porotě a všem, co produkují MasterChefa!"

"Vždycky ke každému z těch třech kluků jsem chovala účtu. Evidentně zbytečně. To, čemu se propůjčili, je nehorázné. Jako profesionál na jejich místě bych si musela naplivat do obličeje," lynčovala porotu další.

Jiní se zas stále zastávají názoru, že Pavlína musela dělat něco navíc. "No a opět jsme to mohli čekat. Pavla porota opět vychválila a stejně postoupila ta malá pinda. Zase všem 3 vyhonila ptáky no a trošku zafňukala. Toto je ten nejhorší MasterChef, kterého jste kdy odvysílali. Roman měl pravdu o tom, že Pavel si ten postup zaslouží za to, co tam celou dobu předváděl a ne ta kunda malá ufňukaná, která tam prostě od samého začátku jen fňukala a kouřila jim péra," zuřila divačka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy