Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pavlína (25) z MasterChefa našla zastání u Holubové: Sprosté komentáře mažu

Pavlína (25) z MasterChefa našla zastání u Holubové: Sprosté komentáře mažu
Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 18 fotografií
Podpora
Pavlínka Lubojatzky z MasterChefa si v posledních dnech prožívá doslova peklo. Většině lidí se nelíbí, že se zrovna její bageta nyní prodává v Bageterii Boulevard. Pavlínce je však oporou v jejím boji s hatery nejen celý tým kulinářské show, ale i některé české celebrity. Jednou z nich je například Eva Holubová.

„Ufňukaná“ Pavlína, takovou přezdívka si tato drobná blondýnka u některých diváků soutěže vysloužila. Dívka se velmi těšila na okamžik, kdy se bude moci pochlubit výhrou ve výzvě, která jí vynesla spolupráci s fastfoodovým řetězcem. Hateři na sociálních sítích se jí však vítězství snaží co nejvíce znechutit.

Hysterie okolo Pavlíniny bagety už zaznamenaly i české celebrity. Například Eva Holubová, která mladé blondýnce vyjádřila podporu. „Nevím úplně, o jakou soutěž jde, ale velmi si vážím, když někdo dokáže něco vydřít, vypracovat se. Ale zaujalo mě, že Vám někdo píše nějaký nechutnosti. I názor ,upřímně Tě moc nemusím' mi přijde úplně na sociální síti mimo. Tak mě nesleduj, blbče! Něco jiného by byla konkrétní kritika myšlená k tomu, abych se zdokonalila. Já ty sprostý prostě mažu!“

Oblíbená herečka nakonec dodala, že na ni Pavlínka působí velmi sympaticky.

Test chuti

Řada lidí psala, že radši zemřou hlady, než by její bagetu ochutnali. Redakce eXtra si chtěla udělat vlastní názor a bagetu ochutnala. Více se dočtete zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy