Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Pavla z První večeře: Arogantní Václav mě posílil! Zhubla jsem patnáct kilo a jsem šťastná

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
seznámení

V nejnovější epizodě seznamovací reality show televize Prima První večeře se Zdeňkem Pohlreichem se představila třiapadesátiletá pojišťovací poradkyně Pavla Šafrová a šestapadesátiletý fotograf Václav Petr. Diváci byli ze strany Václava svědky arogantního chování, urážek a Pavla se na konci večeře dokonce rozbrečela. Pavlu nepříjemné setkání nejprve srazilo na kolena, ale nakonec ji otřesný zážitek posílil.

Další epizoda reality show První večeře v televizi Prima ukázala třiapadesátiletou pojišťovací poradkyni Pavlu Šafrovou a šestapadesátiletého fotografa Václava Petra. V restauraci Zdeňka Pohlreicha došlo na urážky i slzy.

Václav má zřejmě mindrák

„V pořadu jsem se rozbrečela nad obrovskou arogancí a buranstvím pana Václava. To byla pro mě darda. On mi vůbec nebyl sympatický svým chováním, byl namachrovaný, egoistický a nudný. Celou konverzaci jsem vedla já, mluvil jen o sobě… Ale přece ho tam nebudu urážet. Stačilo se rozloučit a říci, že už se neuvidíme. Myslím, že má nějaký mindrák, když se chtěl vyšvihnout pomocí kritiky své společnice,“ vzpomíná na setkání s údajným asistentem Felixe Slováčka Pavla.

„Po natáčení jsem si koupila pejska a pravidelně s ním chodím ven. Dokonce jsem zhubla patnáct kilo! Partnera jsem si ještě nenašla, ale užívám si života a na správného chlapa si ráda počkám,“ dodává účastnice Pavla.

Související články

Další články