Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Pavla Tomicová zažehnala krizi: Ukázala perfektní figuru a rozdávala úsměvy na všechny strany

Tisková konference k letním Shakespearovským slavnostem
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Proměna

Herečka Pavla Tomicová to neměla v poslední době jednoduché. Nejdříve přišla na nevěru svého manžela s o devatenáct let mladší Kristýnou Kociánovou. Třešničkou na dortu bylo zjištění, že Kristýna a Ondřej tehdy čekali dítě. Tomicová se nyní objevila na středeční tiskové konferenci k Letním shakespearovským slavnostem, a jak se zdá, rány jsou již zahojeny. Ukázala skvělou figuru a úsměvy rozdávala všude kolem sebe, což zachytili i fotografové eXtra.cz. 

Významná česká herečka Pavla Tomicová (60) prožila krušné chvilky, když zjistila, že jí byl manžel Ondřej Malý (57) nevěrný. Nová partnerka Ondřeje Kristýna Kociánová (38) dlouho platila za Pavlinu nejlepší kamarádku. Ondřej od Pavly odešel a záhy přišla další zpráva, že je Kociánová těhotná.

Hvězda seriálu Ulice a ZOO rozpad manželství snášela velice špatně. Dokonce rušila divadelní představení a pauzu si dala i od natáčení seriálu ZOO, ve kterém hraje u diváků oblíbenou sympatickou veterinářku. Pauza však netrvala dlouho a herečka se vrátila do práce v plné síle.

Terapie prací funguje. Herečka září štěstím

Smutek ale netrvá věčně a Tomicová na tiskové konferenci k Letním shakespearovským slavnostem ukázala, že opět září štěstím. To ostatně už předtím potvrdila i její kamarádka, která naší redakci v březnu sdělila, že se už Pavla dala dohromady. "Pavla se z toho dostala. A dala se do kupy psychicky i zdravotně. Úplně v pohodě už je tak tři měsíce. Chvilku to sice trvalo, ale dnes už je to zase stará dobrá vysmátá holka," vysvětlovala.

Terapie prací, jak se zdá, zabrala a herečku čeká pracovní léto. V připravované hře Jak se vám líbí, jež bude součástí Letních shakespearovských slavností, si zahraje Audrey. Čeká ji tak šňůra představení. Jak sama sdělila na konferenci, kde nechyběla redakce eXtra.cz, role jí sedla, sešla se skvělá parta lidí a zkoušení, které je doprovázeno řadou vtipných momentů, si užívá.

Tomicová celou dobu rozdávala úsměvy, vtipkovala s kolegy a její pronikavý smích se rozléhal celou místností. Navíc dorazila ve skvělém outfitu – zvolila elegantní černé šaty, ve kterých ukázala, že si stále udržuje skvělou figuru.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy