Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pavla Tomicová v roli pořádné megery: Ubytovává Afroameričany a dělá z nich otroky

Zdroj: csfd
+ Další 3 fotografie
Vlastníci
Oblíbená herečka Pavla Tomicová (57) si zahrála v nové komedii Vlastníci. Ztvárnila postavu paní Procházkové, kterou ostatní nemají moc v oblibě. Všichni na ni mají spadeno, protože je to vypočítavá mrcha. To, co postava Procházkové dělá, je naprostá nehoráznost.

Pavla Tomicová , kterou si diváci mohou pamatovat například ze StarDance, se objevuje v novém filmu Vlastníci od Jiřího Havelky. Kromě ní si v něm zahrál například i Vojta Kotek, Dagmar Havlová nebo Jiří Lábus.

Hlavními hrdiny jsou vlastníci bytů v postarším činžovním domě. Mají schůzi, na které se musí společně dohodnout na spoustě věcí a musí učinit hodně rozhodnutí. Jsou mezi nimi idealisté, kteří jednají spíše ve prospěch celku. Pak jsou tam ale i vypočítaví prospěcháři a rafinovaní manipulátoři, kteří jednají jen ve svém vlastním zájmu.

A právě do téhle role byla obsazena Tomicová. Představuje se nám jako paní Procházková, která má ve skříni kostlivce. Je vypočítavá a nesolidární. Ostatní jí vyčítají, a to dost krutě, že v domě ubytovává mnoho nepřihlášených Afroameričanů. Ty pak využívá jako sexuální otroky.

Nakonec se ale stejně musí všichni domluvit na správě domu, ve kterém bydlí. Jak to celé dopadne, můžete sledovat právě nyní na filmových plátnech českých kin.

Mohlo by vás zajímat

Další články